عمل به تعهدی دیگر از سوی بیمه پاسارگاد - فرصت امروز

سه شنبه, 27 آذر 1397 - 10:44

شرکت بیمه پاسارگاد در راستای تحقق امر مشتری مداری و پرداخت به موقع خسارت، مبلغ بیش از یک میلیارد و ۸۲۸ میلیون تومان خسارت ثالث جانی در یک حادثه رانندگی پرداخت کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمه پاسارگاد، راننده یک دستگاه وانت پیکان با خرید بیمه نامه شخص ثالث (به مبلغ ۴۸۵ هزار و ۵۰۰ تومان) به تعهد یک میلیارد و ۸۲۸ میلیون و ۷۷ هزار و ۳۰۰ تومانی برای مصدوم شدن یک نفر در اثر حادثه توسط بیمه پاسارگاد عمل نمود.

بیمه پاسارگاد

براساس گزارش های دریافتی، در اثر حادثه برخورد یک دستگاه وانت پیکان در خیابان کاشانی برخوار شهرستان دستجرد به علت عدم رعایت حق تقدم حین گردش به چپ با یک دستگاه موتورسیکلت برخورد و راکب موتورسیکلت در اثر شدت آسیب وارده از ناحیه سر دچار شکستگی می شود.

مصدوم حادثه به مراکز درمانی منتقل و در نهایت به علت شدت شکستگی، معالجات مثمر ثمر نبوده و با بررسی مستندات پزشکی زندگی نباتی وی تأیید شد. به دنبال وقوع این حادثه پرونده ای در شعبه اصفهان تشکیل و با رأی مراجع قضایی جمع صدمات مصدوم که مشمول تعدد دیات شده برابر با 792.83 نفر شتر تعیین شد.

گفتنی است پس از بررسی و تأیید خسارت مذکور توسط مدیرکل بیمه های اموال، کمیته فنی بیمه های اموال و مسئولیت و مدیریت بیمه های اتومبیل مبلغ این خسارت توسط شعبه اصفهان به مصدوم حادثه پرداخت شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدبا ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی