یکشنبه, 01 ارديبهشت 1398 - 06:00

معرفی خدمات بانکداری الکترونیک پاسارگاد

انواع خدمات بانکی از طریق سامانه همراه بانک پاسارگاد (موبایل بانک) و با در دست داشتن یک گوشی تلفن همراه، در تمام مدت شبانه روز قابل ارائه است.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، در همراه بانک پاسارگاد (موبایل بانک)، با در نظر گرفتن تمهیدات مختلف جهت افزایش امنیت و سرعت، انواع خدمات مربوط به کارت، سپرده و تسهیلات ارائه می شود. مشاهده فهرست و جزییات سپرده ها ( موجودی، شماره شبا و ...)، مشاهده صورت حساب سپرده ها به همراه نمودار گردش سپرده، امکان یادداشت گذاری روی گردش سپرده، انتقال وجه داخلی و بین بانکی (پایا و ساتنا)، انتقال وجه مستمر (دوره ای) داخل بانکی و بین بانکی، پرداخت قبض با سپرده، مشاهده موجودی کارت (کلیه کارت های بانک پاسارگاد)، انتقال وجه کارت به کارت (کارت های عضو شبکه شتاب)، پرداخت قبض (با امکان اسکن بارکد قبض برای گوشی های اندروید و آی او اس)، خرید شارژ تلفن همراه (ایرانسل، همراه اول، رایتل و تالیا)، مسدود کردن کارت (کارت های بانک پاسارگاد)، دریافت سه گردش آخر کارت (کارت های بانک پاسارگاد)، امکان دریافت موجودی کارت، مشاهده فهرست تسهیلات و جزییات آنها و پرداخت قسط از جمله خدماتی است که می توان از همراه بانک پاسارگاد دریافت کرد. همچنین این برنامه امکان جست وجو و مشاهده گزارش وضعیت تمام تراکنش های انجام شده از طریق گوشی تلفن همراه شامل انتقال وجه (سپرده)، پرداخت قبض، خرید شارژ ایرانسل، خرید شارژ همراه اول، خرید شارژ رایتل، خرید شارژ تالیا و انتقال وجه(کارت) را فراهم کرده است.

همراه بانک پاسارگاد

امکان دریافت رمز یکبار مصرف کارت، امکان تبدیل شماره کارت به سپرده و شبا، امکان دریافت فایل اکسل گردش سپرده و ... از دیگر امکانات این برنامه است.

همراه بانک پاسارگاد برای سیستم های IOS و Android قابل دسترس است. به این ترتیب که مشتریان می توانند ابتدا با مراجعه به نزدیک ترین شعبه نسبت به دریافت رمز موبایل بانک اقدام کنند و پس از دریافت برنامه از طریق سایت بانک پاسارگاد به نشانی www.bpi.ir و وارد کردن شماره مشتری به عنوان نام کاربری و رمز دریافت شده از شعبه وارد موبایل بانک پاسارگاد شوند.

مشتریان می توانند برای اطلاع از سایر خدمات متنوع ارائه شده در همراه بانک پاسارگاد به سایت این بانک مراجعه و یا با مرکز مشاوره و اطلاع رسانی به شماره 82890 تماس حاصل کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید