جمعه, ۸ بهمن(۱۱) ۱۴۰۰ / Fri, 28 Jan(1) 2022 /
           
فرصت امروز

استخدام عجیب تسلا

1 سال پیش ( 1399/11/7 )
نویسنده : کریس هولت   مترجم : امیر آل علی  

برند تسلا فراخوان استخدام جدید خود را منتشر کرده است که در این فهرست یک شغل عجیب به چشم می خورد. پاسخ دادن به انتقادها نسبت به ایلان ماسک در توییتر، عنوان آن بوده که در رسانه ها با واکنش های مختلفی همراه شده است. در این راستا ذکر این نکته ضروری است که سال گذشته برای ایلان ماسک توأم با انواع موفقیت ها بوده است. همین امر باعث شده تا وی در بین تمامی کارآفرین ها بیشتر از همه دیده شود. تحت این شرایط طبیعی است که نظرات پیرامون وی به حدی زیاد شود که حتی ادمین ها نیز نتوانند رسیدگی لازم را داشته باشند. به همین خاطر نیز قرار است تا افرادی برای پوشش این نیاز، استخدام شوند، با این حال این امر تنها وظیفه نیروهای جدید نبوده و در بخش های دیگر نیز از آنها استفاده می شود.

استخدام عجیب تسلا

از دیگر نکات جالب این است که سال گذشته ایلان ماسک اعلام کرد که بخش روابط عمومی تسلا به کار خود پایان خواهد داد. به همین خاطر چنین استخدامی می تواند کاملا هوشمندانه باشد. در این راستا به نظر می رسد که وی قصد دارد تا با پاسخ دادن به نظرات کاربران، محبوبیت خود را افزایش دهد. در این راستا او طی چند هفته اخیر موفق شده بود تا عنوان ثروتمندترین فرد جهان را به دست آورد که طی مدت زمانی کوتاه، جف بزوس(موسس آمازون) موفق به باز پس گیری عنوان خود شد. 

منبع : finance.yahoo
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/BaIrwzOx
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه