دوشنبه, ۱۱ اسفند(۱۲) ۱۳۹۹ / Mon, 1 Mar(3) 2021 /
           
فرصت امروز

ایلان ماسک با سرمایه گذاری 1.5 میلیارد دلاری بر روی بیت کوین، باعث شد تا این ارز دیجیتال با سرعتی خارق العاده به ارزشی بالاتر از یک تریلیون دلار دست پیدا کند. در این راستا جدیدترین آمارها حاکی از آن است که این سرمایه گذاری، در همین مدت زمان کم، به سودآوری بیشتری نسبت به عملکرد یک سال گذشته تسلا، رسیده است. در رابطه با آمارها اگرچه رقم دقیقی وجود ندارد، با این حال به نظر می رسد که ایلان ماسک از این سرمایه گذاری بیش از 900 میلیون سود را به دست آورده است. توجه اخیر ایلان ماسک به رمزارزها باعث شده است تا شایعه ای جدی شکل گیرد که موسس تسلا خود مخترع ناشناس بیت کوین است.

همچنین برخی از تحلیلگران اقتصاد نیز بر این باور هستند که این رشد، حالتی حباب گونه دارد و به زودی با افت شدید قیمت همراه خواهد شد. به همین خاطر آنها برخلاف نظر ایلان ماسک، این بازار را ابدا برای سرمایه گذاری خصوصا در درازمدت مناسب نمی دانند. حال باید دید که تا پایان سال، چه تغییراتی رخ خواهد داد. درواقع در صورت تداوم رشد، ممکن است شاهد سرمایه گذاری های بیشتر توسط آقای ماسک، نه تنها در بیت کوین بلکه حتی در رمزارزهای دیگر نیز باشیم. 

منبع : finance.yahoo
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/k9xY7ETf
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه