یکشنبه, 26 اسفند 1397 - 17:29

روز جمعه همین هفته ایلان ماسک مدیرعامل تسلا از خودروی مدل وای رونمایی کرد ،اما بسیاری از هواداران تسلا در مراسم رونمایی بیشتر از خودروی جدید، تحت تاثیر کفش‎های ایلان ماسک بودند.

به گزارش دیجیاتو، در حالی که این مدیرعامل ۴۷ ساله به سمت استیج می‎رفت تا مراسم رونمایی از خودروی مدل وای را در هاوثورن کالیفرنیا آغاز کند فردی در جمعیت فریاد زد «عاشق کفش‎هایت هستم.»

مدل Y تسلا کفش ایلان ماسک

همین ابراز علاقه به کفش ‎های ایلان ماسک او را متقاعد کرد تا جنجالی تازه به پا کند؛ ماسک ناخودآگاه یکی از پاهایش را بالا آورد تا کفش‎های خاص خود را که توسط شرکت DM Custom Sneakers مخصوصا برای او ساخته شده بود به حاضران نشان دهد.

بعد از اتمام مراسم نیز اکانت رسمی تسلا در توییتر اعلام کرد کفش‎های ایلان ماسک که حدودا سه ماه پیش معرفی شدند با استفاده از چرم طبیعی پوست مار پایتون برای شخص او بازطراحی شده‎اند و لوگوی تسلا نیز روی بخش جلویی آنها دوخته شده است و این کفش‎ها در واقع هدیه تولد ماسک از طرف یک دوست بوده‎اند.

قیمت کفش‎های ماسک البته مشخص نیست اما کفش‎های مشابه به آن که از چرم مار پایتون ساخته شده‎اند در وب‎سایت شرکت سازنده در بازه قیمتی ۹۵۰ تا ۴۰۰۰ دلار قابل خرید هستند.

همانطور که در بالا اشاره شد کفش‏های ایلان ماسک بازتابی گسترده در فضای مجازی داشتند و جالب آنکه اغلب مردم بیشتر از آنکه به خودروی مدل وای توجه کنند روی کفش‏های ایلان ماسک تمرکز کرده بودند.

برخی کاربران حتی نمایش این کفش‏ها توسط ماسک را به بخشی از کنفرانس‎های خبری استیو جابز مدیرعامل فقید اپل تشبیه کردند که تحت عنوان One More Thing شناخته می‏شد و در آن جابز محصولی غیرمنتظره را به مخاطبان و هواداران اپل نشان می‏داد.

تعدادی از کاربران هم با کنایه به ایده‏های عجیب و غریب ماسک در عرصه هوافضا و تکنولوژی انتظار داشتند که با قابلیتی متفاوت در این کفش‏ها روبه‎رو شوند و به شوخی از او در شبکه‎های اجتماعی سوال کردند که آیا این کفش‎ها خودران هستند؟ یا انرژی خود را از نور خورشید می‎گیرند؟

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


با ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی