جمعه, ۱۸ آذر(۹) ۱۴۰۱ / Fri, 9 Dec(12) 2022 /
           
فرصت امروز

یکی از اقدامات رایج ولی بسیار اشتباه مدیران مختلف این است که تصور می کنند ادامه دادن با سیستم ها و نرم افزارهای قدیمی، باعث صرفه‏ جویی در هزینه های آنها خواهد شد. این امر در حالی است که واقعیت کاملا متفاوت بوده و این مسئله در درازمدت بدترین شرایط را برای شما به همراه خواهد داشت. این امر در حالی است که شما از جدیدترین امکانات و ابزارها نیز محروم خواهید شد.

مزیت به روز رسانی مداوم سخت افزار نرم افزارهای شرکت

درواقع در هر به روز رسانی، امکانات بیشتری در نظر گرفته می‎ شود که سهولت و امکان انجام اقدامات بیشتر را به همراه دارد. در کنار این موضوع توجه داشته باشید که سیستم های قدیمی، هزینه ‎بر بوده و تعمیر آنها نیز به بودجه بالایی نیاز دارد. این امر در حالی است که با ارتقای چند بخش، خود را تا چندین سال بیمه خواهید کرد.

در نهایت نکته ‎ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که امروزه مسئله امنیت، به امری بسیار مهم تبدیل شده و عدم به روز رسانی، منجر به آن خواهد شد که توانایی حفظ اطلاعات شرکت را نداشته باشید. همچنین فراموش نکنید که امکان استفاده از مواردی نظیر فضای ابری، تنها توسط سیستم های جدید، امکان ‎پذیر خواهد بود. این امر در حالی است که زمان را نیز با یک سیستم قدیمی، از دست خواهید داد.

منبع : business2community
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/mWJ1aFnv
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه