یکشنبه, ۱۰ مرداد(۵) ۱۴۰۰ / Sun, 1 Aug(8) 2021 /
           
فرصت امروز

تغییر بزرگ برای نت فلیکس

8 ماه پیش ( 1399/8/25 )
پدیدآورنده : امیر آل علی   پدیدآورنده : جنیفر بایست  

اگرچه بسیاری از نت فلیکس به عنوان تلویزیون اینترنتی یاد می کنند، با این حال نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که ابدا اطلاق چنین موضوعی درست نخواهد بود. درواقع سیاست کاری هر یک از آنها متفاوت بوده و تنها عامل تمایز در بستر نمایش آنها نیست. در این رابطه شبکه‎ های تلویزیونی، برنامه زمانی مشخصی برای پخش داشته و این امر از خواست مخاطب خارج است. با این حال نت فلیکس کاملا برعکس این قضیه عمل می ‎کند.

تغییر بزرگ برای نت فلیکس

درواقع مسئله دادن اختیار در انتخاب، مزیت اصلی نت فلیکس محسوب می ‎شود، با این حال نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که سیاست کاری شبکه ‎های تلویزیونی، مسئله ‎ای است که مخاطب با آن سال ‎های زیادی مواجه بوده و کاملا به آن عادت کرده است. تحت این شرایط برای جذب مخاطب بیشتر، مدیران نت فلیکس طرحی را با نام دایرکت به صورت آزمایشی در کشور فرانسه آغاز کرده ‎اند که سیاستی مشابه تلویزیون دارد. درواقع باید به این نکته توجه داشته باشید که بسیاری از افراد تمایلی به انتخاب در مشاهده برنامه ‎ها نداشته و در حال پخش بودن، می ‎تواند خود معیار کافی برای آنها محسوب شود. تحت این شرایط باید دید که این بخش جدید تا چه اندازه می ‎تواند موفقیت ‎آمیز باشد.

منبع : cnet
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/yIOk6giq
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه