جمعه, 17 اسفند 1397 - 09:31

بانک پاسارگاد امسال نیز در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی خود، با اختصاص هزینه تهیه هدایای نوروزی و چاپ سالنامه، به مناطق زلزله زده کرمانشاه بار دیگر همراه هموطنان مان در این منطقه است.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، با توجه به اهمیت بازسازی مناطق زلزله زده و کمک به مناطق محروم و آسیب دیده کشور، بانک پاسارگاد همچون سال گذشته هزینه چاپ سالنامه و تهیه اقلام و هدایای تبلیغاتی را به این امر اختصاص می دهد. پیش از این نیز بانک و گروه مالی پاسارگاد با بهره مندی از امکانات خود و همچنین کمک های مردمی اقدامات مثبتی در مناطق آسیب دیده انجام داده اند.

بانک  پاسارگاد هدایای نوروزی کرمانشاه

استقرار و تجهیز مرکز درمانی صحرایی مجهز به20 تخت بستری و ارائه خدمات 24 ساعته شامل ویزیت، آزمایشگاه، سونوگرافی و توزیع دارو به صورت رایگان در منطقه ازگله کرمانشاه، تهیه و توزیع تعداد 10 هزار تخته پتو در مناطق مختلف زلزله زده، خرید 600چادر اسکان موقت و توزیع آن در سطح روستاهای زلزله زده، تهیه و تحویل 22 چادر امدادی در ابعاد بزرگ، تهیه و تحویل 64چادر اسکان، اعزام شش تیم روانشناسی خبره به منظور ارائه خدمات مشاوره به بازماندگان، به ویژه کودکان مناطق زلزله زده، ارائه خدمات ویزیت سیار به همراه توزیع دارو و اقلام بهداشتی، ارسال میزان قابل توجهی نایلون به منظور پوشاندن و حفاظت از چادرها در برابر بارش برف و باران، خرید و استقرار چهار عدد کانکس سرویس بهداشتی سیار، اهدای دو دستگاه آمبولانس و 10 دستگاه دیالیز به دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و ... بخشی از این اقدامات هستند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


با ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی