یکشنبه, 24 شهریور 1398 - 19:04

آخرین گزارش مالی TSMC از درآمد ۳.۴ میلیارد دلاری این شرکت در هشتمین ماه سال ۲۰۱۹ خبر می دهد. براساس این گزارش، فصل سوم و چهارم پردرآمدی برای این شرکت سازنده پردازنده پیش بینی می شود.

به گزارش زومیت، TSMC در آخرین گزارش مالی ماه اوت (شهریور) خود از رکورد درآمدی درخورتوجه ۳.۴ میلیارد دلاری و رشد متوالی ۲۵.۲درصدی درآمد و رشد ۱۶.۵درصدی سالیانه درآمد این شرکت خبر می دهد. درآمد هشت ماهه اول سال جاری تولیدکننده تراشه تایوانی، رقمی برابر با ۲۰.۸۳ میلیارد دلار آمریکا (۶۵۰.۵۸ میلیارد دلار تایوان) اعلام شده است که در مقایسه با مدت مشابه سال ۲۰۱۸ رشد ۰.۶درصدی را نشان می دهد.

رکورد درآمد شرکت TSMC

انتظار می رود TSMC در فصل سوم ۲۰۱۹ نیز درآمد چشمگیری کسب کند. ظاهرا منشأ این حجم درخورتوجه درآمدهای فصل سوم به سیاست گذاری این تولیدکننده تراشه تایوانی در ژوئیه برمی گردد. بخش زیادی از این درآمد به سفارش شرکت هایی همچون های سیلیکون، AMD، اپل و مدیاتک مربوط است که به تقویت فروش TSMC منجر خواهد شد.

ناظران بازار در ادامه بررسی خود اعلام کردند احتمالا TSMC رشد متوالی دیگری در فصل چهارم تجربه خواهد کرد که به تقاضای فراوان پردازنده های ۷ نانومتری مربوط می شود. پیش تر، TSMC درآمد سه ماهه سوم ۲۰۱۹ را رقمی بین ۹.۱ تا ۹.۲ میلیارد دلار آمریکا برآورد کرده بود که از رشد پیوسته 18درصدی خبر می داد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


با ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی