دوشنبه, 15 بهمن 1397 - 09:30

دکتر ابراهیمی، مدیرعامل بانک انصار در هشتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت حضور یافت و از غرفه بانک که در آن، آخرین محصولات الکترونیک و دستاوردهای تکنولوژیک بانک انصار توسط شرکت های فناوران اطلاعات انصار، مرکز فین تک انصار و سامانه الکترونیک انصار به نمایش گذاشته شده بود، بازدیدکرد.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات، این همایش با شعار انقلاب بلاک چین و هدف بحث درخصوص آخرین تحولات صنعت بانکداری الکترونیک با حضور محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، اکبر کمیجانی، قائم مقام بانک مرکزی، مدیران ارشد بانکی و اقتصادی کشور و جمعی از معاونان، مدیران کل، مدیران و کارشناسان بانک انصار در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار شد.

بانک انصار هشتمین همایش بانکداری الکترونیک

براساس این گزارش، در نمایشگاه یادشده، بانک ها، موسسات مالی و اعتباری و شرکت های خدمات بانکی، محصولات وتوانمندی های خود را به نمایش گذاشتند و دکتر ابراهیمی ضمن بازدید از غرفه بانک انصار در نمایشگاه مذکور و دیدار با مدیران عامل و مدیران شرکت ها و موسسات کارآفرین بازدیدکننده، با مدیران و کارشناسان مسئول غرفه گفت وگو کرد.

این گزارش می افزاید: «سامانه های پرداخت جایگزین»، «فناوری های مالی، پرداخت و بانکداری باز»، «فناوری زنجیره بلوک و دفاتر توزیع شده»، «رمزارزها»، «تقلب، پولشویی، کلاهبرداری و روش های مقابله با آن» و« تحول دیجیتال» محورهای اصلی این همایش و نمایشگاه بود.

هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد و در آن سخنرانانی از کشورهای مختلف حضور داشتند و حاضرین را با آخرین دستاوردهای بانکداری الکترونیک، فین تک ها، استارتاپ ها و کارآفرینان این عرصه آشنا کردند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید