یکشنبه, 10 آذر 1398 - 19:33

شیائومی اطلاعاتی در رابطه با درآمد سه ماهه سوم سال ۲۰۱۹ منتشر کرد. طبق این اطلاعات فروش گوشی های هوشمند شرکت با افت رو به رو شده است.

به گزارش زومیت، درآمدهای شیائومی برای سه ماهه سوم سال ۲۰۱۹ بیش از هر زمان دیگر یعنی معادل ۶۳/۶ میلیارد دلار بوده اما نحوه رسیدن به درآمد بسیار جالب و عجیب است. درواقع بخش عمده این درآمد به دست آمده برای شیائومی از طریق اینترنت اشیا و تجهیزات خانه های هوشمند بوده و در این میان فروش گوشی هوشمند در کسب درآمد مذکور در این مدت زمان با افت رو به رو شده است.

رکورد درآمد شیائومی

فروش گوشی های شیائومی هنوز هم بخش عمده ای از این میزان فروش را داشته و نزدیک به ۵۹/۴ میلیارد دلار از این درآمد از طریق گوشی های هوشمند بوده اما نسبت به سال گذشته آمار مذکور ۸/۷درصد کاهش داشته است. شیائومی ۱/۳۲ میلیون گوشی هوشمند را در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۹ عرضه کرد و در بازار جهانی با ۲/۹درصد سهم بازار در جایگاه چهارم قرار دارد.

دستگاه های اینترنت اشیا و سایر تجهیزات الکترونیکی مصرفی ۲۲/۲ میلیارد دلار از کل درآمد شیائومی را به خود اختصاص داده اند که این افزایش قابل توجه ۴/۴۴ درصدی نسبت به سال گذشته بوده است. از سوی دیگر تلویزیون های هوشمند و لپ تاپ های شیائومی به تنهایی ۸۲۴ میلیون دلار درآمد برای این شرکت به ارمغان آورده اند.

گسترش جهانی شیائومی ثمربخش است و درآمدهای خارج از کشور این شرکت تا ۲/۱۷درصد افزایش یافته و تقریبا نیمی از کل گردش مالی را برای سه ماهه سوم سال تشکیل می دهد. سود خالص این شرکت برای ۹ ماه اول سال ۲۰۱۹ به ۳/۱ میلیارد دلار رسیده که این میزان درآمد ۱/۳۷درصد افزایش را نسبت به سال گذشته به همراه داشته است. درواقع شیائومی در سال ۲۰۱۸ در مدت یک سال به سود خالص 1.3میلیاردی رسیده اما امسال در ۹ ماه به این میزان درآمد رسیده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


با ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی