دوشنبه, 24 دی 1397 - 19:19

یوساکو مائزاوا، میلیاردر و کارآفرین ژاپنی که با نام کاربری[email protected] در توییتر فعالیت دارد رکورد بیشترین ری توییت دنیا را برای یکی از توییت های خود شکسته است. در تاریخ پنجم ژانویه مائزاوا برای مخاطبانش توییت کرده که 100میلیون ین را به صورت تصادفی میان ۱۰۰ کاربری که توییتش را ری توییت کنند تقسیم می کند. 100 میلیون ین برابر با ۹۲۳۸۰۰ دلار است و این یعنی به هر کدام از 100 کاربری که پیام مائزاوا را ری توییت کنند و اسم شان در فهرست او باشد مبلغ ۱۰ هزار دلار تعلق می گیرد.

به گزارش دیجیاتو، در روز دوشنبه ۱۷ دی ماه تعداد ری توییت های انجام شده از روی این توییت به ۵ میلیون رسید و در نتیجه او رکورد بیشترین ری توییت دنیا را شکست. طبق گزارشی که گیزمودو منتشر کرده از زمان انتشار این توییت بر تعداد مخاطبان و دنبال کنندگان این میلیاردر ژاپنی هم به میزان زیادی اضافه شده و تعدادشان از ۵۰۰ هزار نفر در روز جمعه (۱۴ دی ماه) به ۵.۴۸میلیون نفر تا روز ۱۷ دی ماه رسید.

رکورد بیشترین ری توییت دنیا

رکورد قبلی بیشترین تعداد ری توییت اما به یک نوجوان آمریکایی به نام کارتر ویلکرسون تعلق دارد که تلاش می کرد ناگت مرغ رایگان از KFC بگیرد. درخواست او از این فست فود زنجیره ای آمریکایی در سال ۲۰۱۷ میلادی ۳.۵۵ میلیون بار ری توییت شد. اشاره کنیم که در ایران خودمان نیز از توییتر برای دریافت سرویس رایگان شرکت ها استفاده می شود. برای مثال سال گذشته جوانی با نام کاربری توحید ارسطو موفق شد اشتراک یکسال اینترنت رایگان مبین نت را با ری توییت کردن پیام خود دریافت کند.

البته مهلت تعیین شده از سوی مائزاوا برای شرکت در این چالش گذشته و چنانچه علاقه مند هستید جوایزی مانند این را کسب کنید باید منتظر یکی دیگر از ثروتمندان توییتری بمانید.

گفتنی است آقای مائزاوا اولین مسافر خصوصی شرکت اسپیس اکس است که قرار شده با استارشیپ به مریخ سفر کند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


با ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی