دوشنبه, 03 دی 1397 - 10:49

کمپانی ZTE در سال ۲۰۱۷ میلادی از گوشی Axon M با دو صفحه نمایش ۵.۲ اینچی رونمایی کرد که این نمایشگرها با لولا به هم متصل بودند. البته مفهوم و تکنولوژی به کار رفته برای موبایل تاشو با موبایل قدیمی این شرکت تفاوت زیادی پیدا کرده است. به همین دلیل کمپانی چینی یاد شده پتنت جدیدی برای موبایل تاشو ثبت کرده و به نظر می رسد قصد دارد با تولید چنین محصولی از دیگر تولیدکنندگان عقب نیفتد.

به گزارش دیجیاتو، همانطور که می دانید تا به حال مشخص شده که هر کدام از شرکت های سامسونگ، هوآوی و ال جی قصد دارند که موبایل تاشو متفاوتی در سال میلادی آینده عرضه کنند. اکنون با ثبت شدن پتنتی جدید از این شرکت درباره موبایل تاشو، به نظر می رسد ZTE هم قصد دارد سراغ تولید چنین محصولی برود. پتنت مذکور سال گذشته در سازمان مالکیت معنوی ملی چین یا CNIPA ثبت شده است.

موبایل تاشو ZTE

براساس پتنت لو رفته، گوشی های یادشده شباهت زیادی به طرح هایی دارند که ماه گذشته توسط سامسونگ معرفی شده بودند و همانند همین محصولات، از یک نمایشگر خارجی در بدنه جلویی بهره می برند. در بدنه پشتی آنها نیز یک دوربین دوگانه و حسگر اثر انگشت قرار گرفته است.

در این پتنت به سایز نمایشگر های استفاده شده در موبایل تاشو ZTE اشاره نشده اما بزرگی صفحه نمایش استفاده شده در تبلت، دو برابر نمایشگر خارجی خواهد بود. البته برخلاف طرح‎های لو رفته از موبایل سامسونگ، این دو نمایشگر، کشیدگی و بلندی یکسانی دارند.

در سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ میلادی، ZTE موفق شده بود که به چهارمین تولیدکننده موبایل در ایالات متحده بدل شود اما با توجه به تحریم این شرکت بنابر گزارشاتی مبنی بر جاسوسی برای دولت چین، موتورولا موفق شد این جایگاه را در سه ماهه دوم و سوم از آن خود کند. به همین دلیل احتمال دارد که موبایل تاشو ZTE هیچ‎گاه در بازار آمریکا عرضه نشود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید