چهارشنبه, 15 دی 1395 - 13:00

وقتی صحبت از کسب درآمد بیشتر و رشد ثروت می شود، گاهی تنها لازم است برخی رفتارهای زندگی خود را تغییر دهیم یا به عبارت امروزی تر سبک زندگی مان را عوض کنیم.

آغاز سال نو یکی از بهترین نقطه های شروع است. سال که تازه می شود، ذهن ها هم جان تازه می گیرند و همین کافی است تا برای پولدارتر شدن در سال 2017 انگیزه ها بیشتر شود.

یکی از روش های پولدارتر شدن در سال جدید تغییر برخی رفتارهایی است که در سبک زندگی خود داریم:

1- به کسانی که تحسین شان می کنید، هر چه بیشتر نزدیک شوید

اندرو کارنگی از آن فوق ثروتمندهایی است که از هیچ به همه چیز رسید. او یک اصل اساسی در همه ثروتمندان را «مغز متفکر» بودن آنها می داند.

ایده او این است که امسال دوروبرتان را پر از افراد باهوش کنید که بتوانید دیدگاه تان را با آنها در میان بگذارید چون هم تراز شدن با ذهن های قدرتمند و خلاق باعث ایجاد ذهنی قدرتمند می شود که بیش از یک فکر دارد.

2- پول تان را وارد کارتان کنید

یکی از موثرترین روش ها برای پولدارتر شدن در سال 2017 سرمایه گذاری است. این کار را هرچه زودتر شروع کنید. مایکل سولاری، برنامه ریز مالی و صاحب موسسه مدیریت مالی سولاری دراین باره می گوید: «هر چه امروز بیشتر بکارید، خیلی بیشتر از آن را در آینده برداشت خواهید کرد چون اضافه شدن ارزش پول در طول زمان و رشد بازگشت سرمایه نصیب تان خواهد شد.»

3- یک شغل پاره وقت برای خود دست و پا کنید

اگر می خواهید بیشتر درآمد داشته باشید، یک راه ساده اش بیشتر کار کردن است. در این میان بهتر از یک شغل دوم داشته باشید تا اینکه بخواهید درآمد بیشتری از همان شغل فعلی خود کسب کنید.

یکی از راه های پیدا کردن شغل دوم این است که مهارتی غیر از آنچه می دانید یاد بگیرد، مغز خود را آماده کنید تا پذیرای انجام دو کار متفاوت شود و شبکه ارتباطی خود را افزایش دهید. همچنین آغاز سال نو فرصت خوبی است که یکی از علاقه های درونی خود را پول ساز کنید. عکاسی، موسیقی، مربیگری یا کارهایی مثل این می تواند شغل دوم خوبی برای تان باشد.

4- خود را به کتاب خواندن ببندید

پولدارها بیشتر ترجیح می دهند یاد بگیرند تا تفریح کنند. اگر می خواهید مثل آنها باشید، تلویزیون را خاموش کنید و کتاب را در آغوش بگیرید. کتاب هایی درباره سرمایه گذاری یا امور مالی شخصی می تواند پیشنهاد خوبی برای دستیابی به موفقیت های بیشتر در سال جدید باشد.

اگر به خانه یک فرد پولدار بروید یکی از نخستین چیزهایی که می بینید یک کتابخانه پر از کتاب های مختلف است که پولدار موردنظر آنها را خوانده و از توصیه های آنها برای پولدارتر شدن استفاده کرده است.

5- به سمت حساب های پس اندازی بروید که عملکرد بالایی دارند

این امکان پذیر است که شما هم یک حساب بانکی پرپول داشته باشید. اگر چند ماهی تحمل کرده و تا حد امکان دست به پول های خود نزنید، خواهید دید که با گذاشتن آنها در یک حساب بانکی می توانید به سود خوبی برسید. ابتدای امسال فرصت خوبی است برای اینکه این روش را امتحان کنید.

اگرچه با کنار نگذاشتن این پول آینده مالی خود را نابود نخواهید کرد، اما فرصتی را از دست می دهید که استفاده از آن به معنی داشتن پول بیشتر و آرامش مالی بالاتر است.

6- خود را به انجام کارهایی عادت دهید که با آنها چندان راحت نیستید

اگر می خواهید ثروت سازی کنید، موفق شوید یا در زندگی پیش بروید، باید به سمت چیزهایی بروید که با آنها چندان راحت نیستید یا فکر می کنید بی ثبات هستند. پولدارها راحتی را در عدم قطعیت می بینند.

راحتی جسمی، روان شناختی و احساسی هدف اول قشر متوسط یک جامعه است. اما آنها در کلاس جهانی فکر می کنند، اول از همه یاد می گیرند که میلیونر شدن آسان نیست و نیاز به راحتی می تواند همه چیز را خراب کند. آنها یاد می گیرند زمانی احساس راحتی کنند که در موقعیت عدم قطعیت هستند.

7- برای خود هدف گذاری کنید و رسیدن به آن را در ذهن تصویرسازی کنید

اگر می خواهید درآمد بیشتری داشته باشید باید هدف مشخص و طرح دقیقی برای رسیدن به آن هدف داشته باشید. پول به یکباره ظاهر نمی شود، برای به دست آوردنش باید تلاش کنید.

پولدارها انتخاب می کنند که متعهد به ثروتمند شدن شوند. این کار نیاز به تمرکز، تشویق، دانش و تلاش زیاد دارد. بخشی از طرح اصلی برای پولدار شدن تصویرسازی آن است. در ذهن خود ببینید که در چند سال آینده چه دارید و چه ندارید. این برای رسیدن به هدف کمک زیادی می کند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید