یکشنبه, 17 آذر 1398 - 10:17

بانک پاسارگاد در راستای توسعه خدمات خود و ایجاد آمادگی برای دانش آموزان جهت بهره مندی از خدمات بانکی به عنوان آینده سازان کشور، سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت دانش آموزی افتتاح می کند.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت دانش آموزی که برای دانش آموزان مقطع تحصیلی متوسطه افتتاح خواهد شد، می تواند به عنوان ابزاری مناسب جهت آموزش نوجوانان درخصوص انجام عملیات بانکی و همچنین ایجاد زمینه مناسب برای مدیریت هزینه ها و شکل گیری استقلال آنها در انجام امور بانکی و اقتصادی و توسعه دانش مالی و بانکی آنها در آینده باشد.

سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت دانش آموزان بانک پاسارگاد

براساس این خبر، بانک پاسارگاد در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی، علاوه بر واریز مبلغ 500 هزار ریال به عنوان هدیه جهت افتتاح حساب، هیچ گونه کارمزدی نیز در هنگام گشایش سپرده و صدور کارت اخذ نخواهد کرد. دانش آموزان با افتتاح این حساب، کارت نقدی با عنوان «کارت دانش آموز» با طرح اختصاصی دریافت خواهند کرد. همچنین سود این سپرده، 10درصد به صورت ماه شمار، مشابه با سایر سپرده های کوتاه مدت عادی، محاسبه و پرداخت خواهد شد.

گفتنی است شعبه های بانک پاسارگاد در سراسر کشور و مرکز مشاوره و اطلاع رسانی این بانک به شماره 82890 آماده پاسخگویی به سؤالات و ارائه اطلاعات تکمیلی هستند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید