شنبه, 11 مهر 1394 - 00:40

آیا می‌دانستید اینستاگرام یکی از پرکاربرترین و قدرتمند‌ترین شبکه‌های اجتماعی برای معرفی کالاهای صنایع گوناگون در سراسر دنیا است؟ البته شایان ذکر است که وسیله مناسبی برای برندسازی بر پایه تبلیغات نیست. به‌طورکلی تبلیغات در اینستاگرام یکی از بهترین شیوه‌های تبلیغاتی در رسانه‌های اجتماعی است و این نوع تبلیغات برای کلیه صنایع بسیار مهم و بااهمیت است و سعی کنید که کلیه محصولات تولیدی سازمان خود را به نحوی شایسته در اینستاگرام معرفی کنید تا هم محصولات و هم برند شما در این رسانه اجتماعی - تبلیغاتی معرفی شود.

به‌طورکلی تصاویری که در این شبکه اجتماعی به اشتراک می‌گذارید باید جذاب و مورد پسند مخاطبان قرار گیرد، بنابراین برای معرفی محصولات از عکس‌ها و بنرهایی که به‌صورت اختصاصی با کیفیت بالا برای خود تهیه کرده‌اید استفاده کنید و هرگز برای تهیه این عکس‌ها و بنرها صرفه‌جویی نکنید زیرا بیشتر از آنچه هزینه کرده‌اید بازخورد خواهید داشت و چنانچه از عکس‌ها و بنرهای نامناسب استفاده کنید مطمئنا اثرات مخربی برای شما به همراه خواهد داشت و از اهمیت برند شما خواهد کاست.

بنابراین وقتی از عکس‌ها و بنرهای جذاب استفاده کنید، بازدید‌کننده صفحه شما بالا خواهد رفت و شما در میان مخاطبان خود جایگاه مناسبی پیدا خواهید کرد، ضمنا صفحه اینستاگرام خود را در میان صفحات متفرقه و بی‌ارتباط به صنعت خود تبلیغ نکنید، فالوور بیشتر و لایک زیاد تأثیری در معرفی برند و محصولات شما نخواهد داشت، بنابراین بازار هدف محصولات خود را بیابید و در آن فعالیت کنید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید