شنبه, 29 آبان 1395 - 15:30

آیا می دانستید بازاریابی آنلاین مزایای زیادی دارد؟ از جمله آن می توان به این موارد اشاره کرد:

1- تبلیغات سبز: در این گونه تبلیغات که در فضای آنلاین صورت می گیرد، به  مقدار خیلی زیادی در مصرف کاغذ صرفه جویی می شود، شما تصور کنید هزینه های تراکت، بروشور، کارت ویزیت ها، آگهی نامه ها و... که امروزه هزینه زیادی را در تیراژ مطلوب خواهد داشت، از لیست هزینه های تبلیغات شما حذف می شود.

2- مخاطب بدون محدودیت: با استفاده از روش های بازاریابی آنلاین و این گونه تبلیغات، مشتری شما محدود به ناحیه خاصی نیست و مجموعه شما در هر مکان و موقعیتی که باشد مشتریان و مخاطبان آن محدود به همان دایره بومی نخواهد بود. از همه جای دنیای پهناور کره زمین می توانید باهدف مخاطب جذب کنید.

3- قیمت بهینه و ارزان: این نوع خدمات و تبلیغات قیمت خیلی پایین تری نسبت به دیگر رسانه ها دارند مثلا صداوسیما، رسانه های محیطی، بیلبورد ها و... هزینه های بسیار زیادی در بردارند که بازاریابی و تبلیغات اینترنتی فرصت خوبی مخصوصا برای استارتاپ ها است.

4- تبلیغاتی قابل ویرایش: برای کسب و کار شما تا به حال پیش آمده است که در تبلیغات دچار اشتباه شوید یا دچار تغییرات اجباری. به طور مثال زمانی که خط تلفن شما یا آدرس تغییر می کند یا اطلاع رسانی جدیدی دارید در تبلیغات آنلاین نیازی نیست هزینه های برشور و کاتالوگ را مجدد متحمل شوید، این قابلیت ویرایش برای شما بدون هزینه قابل اجراست.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید