یکشنبه, 22 دی 1398 - 08:49

بانک پاسارگاد ضمن پوزش از مشتریان به دلیل اختلال پیش آمده در دسترسی به همراه بانک پاسارگاد، تا رفع مشکل دو راهکار برای استفاده از این سامانه ارائه داد.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، به دلیل محدودیت های اعمال شده، امکان بارگذاری اپلیکیشن های مالی در اپ استور وجود ندارد. از این رو بانک پاسارگاد به منظور استمرار دسترسی مشتریان به سامانه همراه بانک از طریق تلفن همراه اپل، چند راهکار ارائه کرد.

سامانه همراه بانک بانک  پاسارگاد نسخه iOS

براساس این خبر، مشتریانی که از گوشی های تلفن همراه اپل استفاده می کنند، می توانند خدمات همراه بانک پاسارگاد را از طریق نسخه جدید بانکداری مجازی دریافت کنند. به این ترتیب که با بازکردن یک مرورگر در گوشی خود و وارد کردن آدرس بانکداری مجازی بانک پاسارگاد، گزینه «می خواهم با کاربری همراه بانک وارد شوم» را انتخاب و با همان نام کاربری و رمز عبور همراه بانک خود می توانند وارد این سامانه شوند و همانند گذشته از خدمات استفاده کنند.

همچنین کاربران گوشی های تلفن همراه اپل، از طریق فروشگاه های نرم افزاری اپ استور ایرانی قادر به نصب آخرین نسخه نرم افزار همراه بانک پاسارگاد و بهره مندی از خدمات این سامانه هستند.

گفتنی است این بانک در حال پیگیری جهت فراهم کردن امکان نصب مستقیم اپلیکیشن همراه بانک برای نسخه iOS است که پس از حصول نتیجه، اطلاع رسانی خواهد شد.

مرکز مشاوره و اطلاع رسانی بانک پاسارگاد به شماره 82890 آماده پاسخگویی به سوالات و ابهامات مشتریان است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید