سومین رویداد کارآفرینی همسو در شهر کرج برگزار می‌شود - فرصت امروز

سه شنبه, 14 ارديبهشت 1395 - 06:00

سومین رویداد کارآفرینی همسو با حضور جمع بزرگی از علاقه‌مندان به استارتاپ و کارآفرینی، روز دوشنبه 20 اردیبهشت‌ماه امسال در شهر کرج برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی همسو، این رویداد کارآفرینی سالی چهار بار جامعه استارتاپی کرج را دور هم جمع کرده و تلاش می‌کند بستر مناسبی برای توسعه ارتباطات محسوب شود.

در همین راستا، مجید کثیری بنیانگذار استارتاپ اخبار رسمی، حمیدرضا احمدی بنیانگذار استارتاپ ایوند و مصطفی امیری بنیانگذار استارتاپ زرین پال، به‌عنوان مهمان‌های پنل گفت‌وگوی سومین رویداد کارآفرینی همسو حضور پیدا می‌کنند که در پاسخ به سوالات حمید توکلی، به بیان تجربیات خود در حوزه کارآفرینی می‌پردازند. مهدی رحمانی، بنیانگذار استارتاپ car1  و فعال استارتاپی نیز در بخش دیگری از رویداد همسو، تازه‌ترین اخبار استارتاپی ایران و جهان را بازگو می‌کند.

گفتنی است در سال 94 بیش از 50 رویداد کارآفرینی در شهر کرج برگزار شد که از رویدادهایی نظیر همفکر، همسو، استارتاپ ویکند و هکاتون می‌توان نام برد. برگزاری این‌گونه رویدادها ضمن انتقال تجربه و ایجاد انگیزش، به شبکه‌سازی و توسعه ارتباطات کمک کرده و به مرور زمان فضای کرج را برای حضور شتاب‌دهنده‌ها و شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر آماده می‌کند.

باشگاه میلاد شهرداری، واقع در جهانشهر کرج با حمایت مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج در اختیار برگزارکنندگان همسو قرار گرفته است. این مرکز پژوهش با هدف توسعه فرهنگ کارآفرینی و نوآوری بین جوانان برای سومین‌بار متوالی از برگزاری همسو حمایت می‌کند. همچنین ساعت آغازین و ساعت پایانی این رویداد، برای شبکه‌سازی و آشنایی با سایر شرکت‌کنندگان در نظر گرفته شده است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر یا ثبت نام در این رویداد می‌توانند به وب‌سایت همسو به آدرس http: //hamsoo. biz/ مراجعه کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدبا ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی