سه شنبه, ۷ بهمن(۱۱) ۱۳۹۹ / Tue, 26 Jan(1) 2021 /
           
فرصت امروز

فرصت امروز: بر اساس اطلاعات مندرج در سامانه شرکت مدیریت فناوری بورس تهران، شاخص کل در بازار بورس امروز یک هزار و ۵۸۶ واحد رشد داشت که در نهایت این شاخص به رقم ۳۱۱ هزار و ۲۳۰ واحد رسید.

در معاملات امروز بیش از ۲ میلیارد و ۵۱۱ میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش ۱۵ هزار و ۶۰۸ میلیارد ریال داد و ستد شد.

رشد شاخص کل بازار بورس

همچنین شاخص کل (هم وزن) با ۵۰۷ واحد افزایش به ۹۲ هزار و ۸۸۱ واحد و شاخص قیمت (هم وزن) با ۳۳۹ واحد رشد به ۶۲ هزار و ۹۲ واحد رسید.

شاخص آزاد شناور نیز با ۲ هزار و ۷ واحد افزایش به رقم ۳۶۴ هزار و ۹۶ واحد رسید، شاخص بازار اول یک هزار و ۳۹۴ واحد و شاخص بازار دوم، ۲ هزار و ۱۴۲ واحد افزایش داشتند.

علاوه بر این در بین تمامی نمادها، گروه مپنا (سهامی عام) (رمپنا) با ۳۲۴ واحد، ملی صنایع مس ایران (فملی) با ۲۳۰ واحد، بانک ملت (وبملت) با ۱۹۵ واحد، معدنی و صنعتی چادرملو (کچاد) با ۱۵۳ واحد و پتروشیمی نوری (نوری) با ۱۲۱ واحد بیشترین تأثیر مثبت را بر شاخص کل داشتند.

در مقابل خدمات انفورماتیک (رانفور) با ۱۰۸ واحد، گروه مدیریت سرمایه گذاری امید (وامید) با ۹۷ واحد، پتروشیمی پارس (پارس) با ۷۰ واحد، نفت پارس (شنفت) با ۴۸ واحد، نفت بهران (شبهرن) با ۳۰ واحد از جمله گروه‌هایی بودند که افت شاخص بورس را رقم زدند.

برپایه این گزارش، در بین نمادهای امروز نماد بانک ملت، گروه صنایع بهشهر ایران، بانک اقتصاد نوین، بانک تجارت، سایپا، ماشین سازی اراک و ایران خودرو در گروه نمادهای پربیننده قرار داشتند.

گروه مواد دارویی در معاملات امروز صدرنشین برترین گروه‌های صنعت شد و در این گروه ۱۵۵ میلیون و ۲۸۸ هزار برگه سهم به ارزش یک هزار و ۸۴۱ میلیارد ریال داد و ستد شد.

شاخص فرابورس نیز بیش از ۱۶ واحد رشد داشت و بر روی کانال چهار هزار و ۶۱ واحد ثابت ماند.

همچنین در این بازار یک میلیارد و ۶۸۴ میلیون برگه سهم به ارزش بیش از ۱۰ هزار و ۳۷۱ میلیارد ریال داد و ستد شد.

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/syLZkvw8
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه