دوشنبه, ۳ آبان(۸) ۱۴۰۰ / Mon, 25 Oct(10) 2021 /
           
فرصت امروز
رییس انجمن صنایع لبنی:

قیمت لبنیات باید ۱۳‌درصد افزایش یابد

7 سال پیش ( 1393/5/25 )
 

رییس انجمن صنایع لبنی کشور، افزایش ۱۳‌درصدی قیمت لبنیات را به علت افزایش هزینه‌های تولید خواستار شد.
رضا باکری در گفت‌و‌گو با آنا، با بیان اینکه میزان افزایش قیمت لبنیات را برای کارگروه تنظیم بازار آنالیز کرده‌ایم، گفت: تصمیم‌گیری درباره شیرخام برعهده دولت و ستاد تنظیم بازار و مربوط به دامداران است و قیمت لبنیات با افزایش هزینه‌های تولید باید 13‌درصد افزایش داشته باشد. از طرفی باید افزایش قیمت شیر نیز بر نرخ نهایی لبنیات محاسبه شود.


رییس انجمن صنایع لبنی کشور با بیان اینکه احتمال پرداخت یارانه شیر خام در هفته آینده وجود دارد، تصریح کرد: نحوه پرداخت یارانه امسال از سوی هیأت ‌وزیران در حال بررسی است و در چند روز آینده نهایی می‌شود.
به گفته باکری، از یارانه 300‌میلیارد تومانی پارسال، 200میلیارد تومان آن پرداخت شده است.
این مقام مسئول در صنایع لبنی کشور اظهار کرد: سازمان برنامه و بودجه مشغول بررسی اسناد پرداختی 200میلیارد تومان یارانه است و پس از گزارش بازرسی، 100میلیارد تومان باقی مانده نیز پرداخت می‌شود.
باکری درباره زمان دقیق پرداخت باقی یارانه شیر گفت: پرداخت 100 میلیارد تومان یارانه به زمان اعلام نتایج گزارش سازمان برنامه و بودجه بستگی دارد.

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/VXcHQP0F
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه