جمعه, 29 آذر 1398 - 20:10

احتمالا تصویر موزی که با چسب روی دیواری در یک نمایشگاه هنری محکم شده بود و به قیمت بیش از ۱۲۰ هزار دلار برای فروش گذاشته شده بود را به خاطر دارید. موزی که در کمال تعجب به عنوان یک اثر هنری در آمریکا ارائه شده بود و یکی از بازدیدکنندگان نمایشگاه برای تمسخر صاحب اثر آن را جلوی دوربین صدها خبرنگار خورد! جالب است بدانید صاحب این اثر یک کمدین ایتالیایی بود و تاکنون توانسته دو نسخه از آن را به فروش برساند. این اثر به اصطلاح هنری منتقدین بسیاری داشت و ایلان ماسک مدیرعامل تسلا یکی از این افراد است.

به گزارش دیجیاتو، ماسک با انتشار تصویری به ظاهر فتوشاپی از این موز روی بدنه سایبرتراک خبرسازی شد و از آنجا که توییت هایش بسیار جنجالی می شوند در کمتر زمانی این توییت را پاک کرد.

تازه ترین شاهکار توییتری ایلان ماسک

ماسک در توضیح این تصویر نیز آورده بود: هنر در حرکت. این توییت در کوتاه ترین زمان هزاران لایک و ری توییت را دریافت کرد و ناگهان به یک باره حذف شد.

اما تصویر بدون موز از سایبرتراک که توسط ایلان ماسک منتشر شده پیشتر از طریق یکی از کاربران توییتر به نام کدی سیمز از روی صندلی عقب یکی از ماشین های لیفت در لس آنجلس گرفته شده است.

ناپدیدشدن یک باره این تصویر از حساب توییتری ایلان ماسک نیز کمی عجیب است. شاید ماسک قصد داشته با انتشار چنین توییتی به ناپایداری هنر کنایه بزند و شاید هم این عکس فتوشاپی را در جایی دیده و بلافاصله منتشر کرده و بعدا بیشتر در مورد آن فکر کرده است. البته این احتمال هم می رود که قابلیت تازه ای برای سایبرتراک در دست توسعه است و باید منتظر سورپرایز ماسک باشیم.

در هر حال، منظور این کارآفرین هرچه باشد قطعا چسبیده شدن موز به پشت سایبرتراک در روزهای آتی نخواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید