کاهش ٥درصدی قیمت گوشت گوسفند - فرصت امروز

چهارشنبه, 05 آذر 1393 - 12:54

رییس اتحادیه گوشت گوسفندی از کاهش حدود پنج درصدی قیمت‌ها خبر داد و گفت: هر کیلو گوشت گوسفندی ٢٦٥٠٠تا ٢٧٥٠٠ تومان به مصرف‌کننده عرضه می‌شود.
علی‌اصغر ملکی در گفت‌وگو با تسنیم در مورد وضعیت فعلی بازار گوشت کشور اظهار کرد: در حال حاضر قیمت گوشت نسبت به هفته‌های گذشته پنج درصد کاهش یافته و نرخ آن برای مصرف‌کننده به ٢٦٥٠٠ تا٢٧٥٠٠ تومان رسیده است. وی در مورد ادامه کاهش قیمت‌ها نیز گفت: با توجه به افزایش عرضه نسبت به تقاضا و رکودی که در بازار‌های مختلف و این بازار وجود دارد، می‌توان منتظر کاهش بیشتر بود ولی هنوز نمی‌توان برای کاهش بیشتر قضاوت کرد.
رییس اتحادیه گوشت گوسفندی با بیان اینکه عرضه دام وضعیت مناسبی دارد، تصریح کرد: با توجه به اینکه همه بازارها در رکود به سر می‌برند، باید دید شرایط و سیاست‌های کشور به چه سمتی حرکت می‌کند تا بتوانیم پیش‌بینی درستی از این بازار در ماه‌های آینده داشته باشیم. ملکی در پایان گفت: با توجه به اینکه مسئله خروج دام از کشور با مجوز انجام می‌شود باید این نکته را در نظر گرفت که این کار در حدی انجام شود که بازار داخل را دچار مشکل نکند، البته در حال حاضر صادرات در حدی بوده که تاثیری بر بازار داخل نداشته است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدبا ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی