پنجشنبه, ۳ فروردین(۱) ۱۴۰۲ / Thu, 23 Mar(3) 2023 /
           
فرصت امروز

نوسان قیمت طلا و سکه در بازار

6 روز پیش ( 1401/12/25 )
 

به گزارش فرصت امرزو به نقل از فرارو، قیمت طلا و سکه در بازار امروز پنجشنبه ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ تا به این احظه اعلام شد.

قیمت طلا ۱۸ عیار

قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار تا لحظه انتشار خبر امروز به دو میلیون و ۳۱۵ هزار تومان رسید. رقمی که افت هزار تومانی قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار را نسبت به آخرین معاملات عصر دیروز نشان می دهد. با این حال نسبت به روز سه شنبه قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار ۳۱ هزار تومان رشد داشته است. چون آن روز طلا فروش ها در معاملاتشان، نرخ هر گرم طلا ۱۸ عیار را دو میلیون و ۲۸۴ هزار تومان محاسبه می کردند.

نوسان قیمت طلا و سکه در بازار

قیمت انواع سکه طلا

قیمت سکه امامی امروز پنجشنبه ۲۵ اسفند تا ظهر به ۲۹ میلیون و ۸۰ هزار تومان رسید. یعنی درقیاس با ظهر دیروز قیمت سکه امامی ۵۲۰ هزار تومان ریخته است. قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم، اما به ۲۵ میلیون و ۸۴۰ هزار تومان افزایش پیدا کرد و نسبت به ظظهر دیروز این سکه را ۳۶۰ هزار تومان بیشتر معامله کردند.

قیمت نیم سکه امروز پنجشنبه ۲۵ اسفند همزمان با نیمه ابتدایی خرید وفروش های بازرا با افزایش ۳۰۰ هزار تومانی نسبت به ظهر دیروز روی پله ۱۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان ایستاد. ربع سکه ۱۰ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان یعنی ۵۰ هزار تومان کمتر از دیروز فروخته شد و قیمت سکه یک گرمی شش میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ثبت شد.

جدول کامل قیمت طلا و سکه

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/LpsXvlsD
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
تبلیغات
  • واتساپ : 09031706847
  • ایمیل : ghadimi@gmail.com

كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه