رئیس مرکز توانمند سازی و تسهیل گری کسب و کارهای نوین کرج / نرم افزار وینتو با حضور معاون وزیر ارتباطات رونمایی شد - فرصت امروز

دوشنبه, 23 اسفند 1395 - 14:45

کرج- خبرنگار فرصت امروز - رئیس مرکز توانمند سازی و تسهیل گری کسب وکارهای نوپای شهرداری کرج ازرونمایی اپلیکیشن وینتو در کرج خبر داد.

به گزارش خبرنگار فرصت امروز احمد خیری درمراسم رونمایی از اپلیکیشن وینتو که با حضورمعاون وزیرارتباطات ومدیر کل ارتباطات و فن آوری اطلاعات استان البرزواعضای شورای شهر کرج برگزار شد، اظهار داشت:در پی ابلاغ سیاست های کلی مقام معظم رهبری در جهت اقتصاد مقاومتی و به همت جوانان کارآفرین ایرانی و با حمایت مرکز تسهیلگری وتوانمند سازی کسب و کارهای نوپای کرج، نرم افزار «وینتو» برای رونق اقتصادی و گرداندن چرخه اقتصاد در کرج رونمایی شد.

وی افزود:وینتو برای رفع مشکلی به  نام عدم اثرگذاری تبلیغات شرکت ها بوجود آمد و برای رفع آن فروشگاهی طراحی کرد که خریداران بدون نیاز به پرداخت هزینه در آن خرید می کنند.

رئیس مرکز توانمند سازی و تسهیل گری کسب و کارهای نوپای کرج بیان کرد: نرم افزار وینتواین امکان را برای کاربران  وجود آورده که کاربران با دیدن تبلیغات هدفمند شرکت ها کسب درآمد کرده و درفروشگاه وینتو خرید می کنند.

مشاورشهردار کرج با بیان اینکه این اپلیکشن با توانمندی وظرفیت علمی جوانان نخبه کرج طراحی وراه اندازی شده است، گفت:این فرصت و ایده برای اولین بار دراختیار شرکت ها قرار می گیرد، به صورتی که این فرصت را دارند کالای خود را فقط به آقایان یا بانوان، گروه سنی متفاوت، پخش آگهی فقط در یک شهر و تعدادی هدفمندی دیگر انتخاب کنند.

  خیری ادامه داد :با این کار بودجه  هزینه هایش اضافه در حوزه تبلیغات بسیار کاهش پیدا کرده و با مشتریان خواهان تبلیغات کالا و خدمات   تبلیغات خود را به گروه دقیق مورد خود اثرگذاری بسیار بیشتری را شاهد بوده و رونق کسب و کار خودرا احساس کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدبا ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی