چهارشنبه, ۵ آبان(۸) ۱۴۰۰ / Wed, 27 Oct(10) 2021 /
           
فرصت امروز

امانوئل ماکرون که چهار سال پیش چهره ای ناآشنا بود، یک شبه راه صد ساله رفت و رئیس جمهوری فرانسه شد. چالش بزرگ پیش روی او اکنون کسب اکثریت کرسی های مجلس در انتخابات پارلمانی است.

حزب سیاسی او که از دیشب تغییر نام هم داده، باید در روزهای آتی ۵۷۷ نامزد نمایندگی در مجلس را به کارزار انتخاباتی اعزام کند.

ریشار فران، دبیرکل این حزب روز گذشته اعلام کرد:«در جلسه شورای مرکزی حزب، روند اولیه کاری کارزار انتخاباتی تهیه و تنظیم شد. تصمیم بر این شد که حزب  «به پیش» برای رسیدن به هدف خود و کسب اکثریت کرسی های مجلس تحول و تکامل یابد.»

به نظر می رسد که مارین لوپن، رهبر حزب  «جبهه ملی» هم تصمیمی مشابه  گرفته است. نیکولا به، دبیرکل حزب راستگرای افراطی با اشاره به این موضوع گفت:  «تحول و تغییر در سازمان ما باید با توجه به نیاز رأی دهندگان و خواست جامعه صورت بگیرد. جبهه ملی باید متحول شود برای اینکه بهتر نتیجه بگیرد و بیش از پیش بتواند بر جمع حامیان و هواداران خود بیفزاید.»

انتخابات پارلمانی فرانسه بیست و یکم و بیست و هشتم خردادماه برگزار می شود و بی تردید آینده سیاسی این کشور را در پنج سال پیش رو رقم خواهد زد.

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/pdUHDjvB
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه