پنجشنبه, ۷ مهر(۷) ۱۴۰۱ / Thu, 29 Sep(9) 2022 /
           
فرصت امروز

فرصت امروز: براساس تحقیقات دانشگاه اوپن، کمبود مهارت ها در انگلستان برای کسب و کار ها سالانه بیش از 2 میلیارد پوند هزینه دربردارد. این هزینه ها شامل افزایش حقوق، هزینه های استخدام و صورت حساب کارمندان موقت است. نظرسنجی از 400 شرکت نشان داد که در طول 12 ماه گذشته شرکت ها برای استخدام کارکنان واجد شرایط با مشکل مواجه هستند.

محققان دانشگاه اوپن اظهار داشتند که نرخ بیکاری کم است، افراد شاغل به دلیل احتمال ادامه دار شدن برگزیت تمایلی به تغییر شغل خود ندارند، همچنین قطعی نبودن آینده قوانین مهاجرت و در نتیجه دست کشیدن برخی از اعضای اتحادیه اروپا در امور انگلستان از اظهارات این محققان بود. در نتیجه این امور، روند استخدام بیش از 9 ماه افزایش یافت که این زمان حدود یک ماه و 24 روز از زمان مورد انتظار بیشتر شد. آنها هزینه های اضافی را از هزینه های استخدام و استخدام کارمندان موقت تا حداقل 1/7 میلیارد پوند تخمین زدند. 

استیو هیل، مدیر مشارکت خارجی دانشگاه اوپن، گفت که کارفرمایان موظف هستند تا کمبود مهارت ها را با تعلیم نیروی کار خود جبران کنند.

او در ادامه گفت: «چالش انگلستان برای یافتن افراد واجد شرایط با مهارت های مورد نیاز بدان معناست که کسب و کار ها موظفند نسبت به استخدام، توسعه و نگهداری نگاه متفاوتی داشته باشند.» نظرسنجی ای که در ماه آوریل و مه  صورت گرفت نشان داد 56درصد کسب و کار ها موظف به افزایش حقوق بالاتر از نرخ بازار بودند تا بتوانند طی 12 ماه گذشته، به مهارت های مورد نیاز خود دست یابند. در شرکت های کوچک و متوسط، میانگین افزایش به ازای هر استخدام 4/150 پوند و برای شرکت ها با سازمان هایی بزرگ تر برابر با 5/575 پوند بوده است.

برچسب ها : فرصت آزاد کیوسک
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/S9oBkH4j
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه