دوشنبه, 17 ارديبهشت 1397 - 15:55

ایلان ماسک چند وقتی است فعالیت هایی انجام می دهد که اصولاً نباید به ذهن یک فرد عادی برسد. او علاوه بر اینکه همیشه سعی دارد بهترین ابتکارش در زمینه های مختف را به کار برد و شرکت هایش را به دستاورد های دست نیافتنی برساند، برخی اوقات کارهایی می کند که حتی به ذهن یک کودک هم نمی رسد. اکنون او بعد از فعالیت های عجیب و غریبش، رسماً اعلام کرده که قصد دارد یک کارخانه شکلات سازی بسازد که با توجه به سوابقش به نظر می رسد کارخانه شکلات سازی ایلان ماسک، پدیده ای عجیب و غریب باشد.

این روزها ایلان ماسک به اسمی تبدیل شده که تقریباً هر یک دوستداران صنعت تکنولوژی را یاد یک دستاورد بزرگ می اندازد. حفر تونل زیر شهر لس آنجلس، فرستادن انسان به کره مریخ و ایجاد عصر نوین ماشین های الکتریکی از اهداف این مدیرعامل در شرکت های تحت کنترلش به شمار می رود. در این میان برخی کاربران شوخ طبع نیز ممکن است یاد فعالیت بامزه او نیز بیفتند؛ فعالیت هایی که در عین ساده بودن نه تنها به سوددهی نیز رسیده اند، بلکه آوازه این میلیاردر معروف را به گوش همگان رسانده و مانور تبلیغاتی هوشمندانه ای به شمار می روند.

به تازگی ایلان ماسک اعلام کرده که پس از تولید اسلحه های شعله افکن، ساخت یک اژدهای سایبورگ و پروژه هایی کمدی، اکنون قصد دارد به شکلات سازی روی آورد و کارخانه شکلات سازی ایلان ماسک را بنیانگذاری کند.

او به تازگی با انتشار پستی در توییتر اعلام کرد: «من قصد دارم یک کارخانه شکلات سازی بسازم و این کارخانه فوق العاده خواهد بود.»

پس از آن رسانه ها که تعجب کرده بودند، سعی کردند با او تماس بگیرند تا متوجه بشوند قضیه جدی است یا این توییت هم یکی دیگر از شوخی های عجیب ماسک به شمار می رود. آنها در کمال تعجب متوجه شدند که او در این زمینه بسیار جدی است و در آینده اطلاعاتی در این زمینه اعلام خواهد کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید