شنبه, ۱۸ اردیبهشت(۲) ۱۴۰۰ / Sat, 8 May(5) 2021 /
           
فرصت امروز

بازی آمانگ آس یکی از اپ های محبوب در میان کاربران محسوب می شود. این بازی جذاب و در عین حال کم حجم یکی از سرگرمی های رایج نسل جوان در طول دوران قرنطینه بود. اکنون با گذشت مدت زمانی طولانی از آخرین به روز رسانی این بازی تیم مدیریت استودیو اینر اسلوث در تلاش برای عرضه یک به روز رسانی گسترده دیگر است. 

آمانگ آس با چهره ای جدید برای کاربران عرضه خواهد شد

استودیو اینر اسلوث از زمان شهرت جهانی آمانگ آس در سال 2020 طرح های بسیار زیادی برای به روز رسانی بازی محبوبش داشته است. هر کدام از طرح های موردنظر به دلایل مختلفی مدنظر تیم مدیریتی این استودیو قرار نگرفت. اکنون از نظر تیم مدیریت اینر اسلوث زمان مناسب برای به روز رسانی بازی آمانگ آس فرا رسیده است. یکی از به روز رسانی های اصلی در این میان مربوط به نمای ظاهری بازی است. همچنین از نظر تعداد افراد شرکت کننده در هر بازی نیز ارتقای عددی را خواهیم داشت. براساس طرح اولیه با به روز رسانی تازه تعداد شرکت کنندگان در هر بازی تا 15 بازیکن افزایش خواهد یافت. 

آمانگ آس به تازگی یک نقشه تازه برای بازیکنان دریافت کرده است. این امر بخش کوچکی از به روز رسانی های پیش روی استودیو اینر اسلوث برای عنوان بازی مشهورش محسوب می شود. 

منبع : theverge
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/jOU9oSsk
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه