پنجشنبه, ۹ تیر(۴) ۱۴۰۱ / Thu, 30 Jun(6) 2022 /
           
فرصت امروز

حرفه ای گری به سبک اپل

1 سال پیش ( 1399/7/19 )
پدیدآورنده : امیر آل علی   پدیدآورنده : شان هالیستر  

یکی از مواردی که باعث می شود تا ابر برندها نسبت به سایرین فاصله بیشتری داشته باشند، توجه به نکات بسیار ریز است. درواقع این امر باعث می شود تا از آنها به عنوان سمبل های حرفه ای گری نام برده شود. در این راستا اپل اقدامی بسیار جالب را انجام داده است که مورد توجه جدی بسیاری از افراد رسانه ها قرار گرفته است. این موضوع به ایموجی های این برند در سیستم های عامل مختلف آن ارتباط دارد که حالت ماسک زدن، چهره ای مانند افراد مریض را داشته و اکنون حالت آن به فردی خندان تغییر یافته است.

حرفه ای گری به سبک اپل

هدف از این اقدام بیان این موضوع است که استفاده از ماسک، صرفا به افراد بیمار ارتباط نداشته و در شرایط بحرانی حال حاضر، هر فردی باید این اقدام را انجام دهد. درواقع این امر، کمکی در راستای جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا خواهد بود. با این حال نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که چنین اقدامی چند هفته قبل توسط سامسونگ، انجام شده و اقدامی جدید محسوب نمی شود. پیش بینی ها نیز حاکی از آن است که این تغییر، در به روز رسانی بعدی اپل در اختیار همگان قرار گیرد.

منبع : theverge
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/sLGUZTog
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه