سه شنبه, ۲۵ مرداد(۵) ۱۴۰۱ / Tue, 16 Aug(8) 2022 /
           
فرصت امروز

نسخه تازه آی مک (iMac) اپل به زودی روانه بازار خواهد شد. کاربران در طول سال های اخیر شوخی های بسیار زیادی با اندازه صفحه بسیار کوچک این محصول اپل در مقایسه با دیگر نمونه های موجود در بازار کرده اند. شاید این بار استراتژی فعالیت اپل در این راستا تغییر کند. براساس شایعات نیمه ‎رسمی، محصول تازه اپل از صفحه نمایش 27 اینچی استفاده خواهد کرد. این امر نقش مهمی در بهبود نگاه مشتریان به آی مک خواهد داشت. 

اپل و شایعات مربوط به تغییر ظاهری آی مک

انتقادها از اپل در مورد طراحی آی مک از پنج سال پیش شدت گرفت. نکته مهم در این میان عدم طراحی ظاهری دوباره آی مک از سوی اپل در طول یک دهه اخیر است. این امر سر و صدای زیادی در میان کاربران ایجاد کرده است. درست در زمانی که بسیاری از شرکت ها در تلاش برای ارائه محصولات تازه و چشم نواز به بازار هستند، اپل با استراتژی اش مبنی بر عدم طراحی دوباره جلوه ظاهری آی مک بسیاری از مشتریانش را ناامید ساخته است. 

ژانویه گذشته خبرگزاری بلومبرگ نخستین اخبار نیمه‎رسمی در مورد تغییر در وجهه ظاهری آی مک های جدید را رسانه ای کرد. این اخبار شامل استفاده از صفحه نمایش 32 اینچی برای نسخه آی مک های استاندارد است. نسخه های All In One یا همه کاره آی مک نیز در طول یک دهه اخیر تغییر ظاهری را تجربه نکرده است. تقاضای مشتریان برای افزایش اندازه صفحه این محصول در طول سال های اخیر دستمایه شوخی های زیادی در شبکه های اجتماعی شده است. با این حساب اگر اپل در نسخه پیش روی آی مک همه کاره اش این نیاز مشتریان را مدنظر قرار ندهد، به احتمال زیاد دامنه وسیعی از مشتریانش را از دست خواهد داد. 

بدون تردید آی مک های جدید همراه با به‎روز رسانی های زیادی خواهد بود. این امر شاید در مورد طراحی ظاهری آنها نیز مصداق پیدا کند. در این صورت اپل سال پرفروشی را تجربه خواهد کرد. 

منبع : gizmodo
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/2xp6IcYx
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه