شنبه, ۱۳ آذر(۹) ۱۴۰۰ / Sat, 4 Dec(12) 2021 /
           
فرصت امروز

در هر فضایی که یک مشکل وجود داشته باشد، استارت ‏آپ ها رشد خواهند کرد. در این رابطه یکی از معضلات مهم جاده ها این است که پس از مدتی آسفالت هایی که برای ایجاد آنها هزینه و زمان نسبتا زیادی صرف شده است، با مشکلاتی نظیر ترک خوردگی و انواع چاله ها مواجه می شوند. بدون شک برطرف کردن این موضوع به زمان و نیروی کار زیادی نیاز داشته و این مسئله خصوصا در معابر پرتردد، ابدا ساده نخواهد بود. در این راستا هرساله بسیاری از تصادف‎ ها، به این علت به ظاهر ساده رخ می‎ دهد. به همین خاطر در این رابطه تنها زشت شدن ظاهر خیابان مطرح نبوده و امنیت افراد مطرح است.

طرح انقلابی استارت ‏آپ بریتانیایی مشکلات آسفالت جاده

در این راستا استارت آپی به نام Robotiz3d در حال طراحی وسیله‎ ای است که تمامی مشکلات آسفالت جاده ها را طی تنها چند ثانیه برطرف خواهد کرد. درواقع تعمیر آسفالت، به مراتب کم ‎هزینه ‎تر از تعویض آن خواهد بود. به همین خاطر نیز دولت انگلستان، از این طرح حمایت کرده است. در کنار این موضوع دستگاه مذکور قرار است کاملا برقی باشد که این امر به عدم آلوده شدن محیط زیست و کاهش صدای دستگاه، کمک شایانی را خواهد کرد. این امر در حالی است که معمولا وسیله‎ های موجود در این زمینه، آلودگی صوتی بالایی را دارند، با این حال در رابطه با زمان عرضه و قیمت احتمالی، هنوز اطلاعات دقیقی منتشر نشده است. در این رابطه موردی که مسلم است این است که یک ترند جدید در حال شکل گرفتن است که در صورت کاربردی بودن، با مشتریان جهانی همراه خواهد بود. این امر به معنای آن است که این استارت‏ آپ، پتانسیل تبدیل شدن به یک برند بزرگ و جهانی را دارد.

منبع : 3neel
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/UByHiMZ6
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه