جمعه, ۱۵ اسفند(۱۲) ۱۳۹۹ / Fri, 5 Mar(3) 2021 /
           
فرصت امروز

باجت دایرکت به عنوان یک موسسه فعال در حوزه بیمه شاید جذابیت چندانی برای مشتریان در حالت معمولی نداشته باشد، اما مهارت قالب ملاحظه ای برای تبدیل ایده های کوچک به مزیت های بازاریابی و تبلیغات قابل ملاحظه دارد. یکی از فعالیت های جالب این موسسه بیمه هکاری با استودیو مولن لُو است. استودیو مورد نظر در زمینه طراحی و اجرای برنامه های تبلیغاتی کارنامه موفقی دارد. همکاری با برخی از برندها معتبر در سراسر دنیا اعتبار مولن لُو را به طور قابل ملاحظه ای افزایش داده است. 

همکاری تبلیغاتی باجت دایرکت و استودیو مولن لُو

یکی از نگرانی های مداوم مردم در زمینه بهره مندی از خدمات بیمه مربوط به مشکلات پرداخت خسارت یا جبران ضرهای مختلف است. دایرکت باجت در این میان با همکاری استودیو مولن لُو دست به طراحی ویدئویی جذاب زده است. بر این اساس صحنه حمله دایناسورها، مانند آنچه از پارک ژوراسیتک در ذهن داریم، نمایش داده می شود. سپس کارشناس های بیمه باجت دایرکت در صحنه حاضر شده و به خانواده ای که خودروی شان آسیب دیده کمک می کنند. در نهایت نیز شعار تبلیغاتی این برند نمایان می شود: در زمان صدمه خودروی تان تا هنگام تعمیر کامل از یکی از خودروهای باجت دایرکت استفاده نمایید. این ویدئو در عین جذابیت های بصری دارای پیامی جذاب و ساده است. همین امر موجب تاثیر گذاری مناسب اش بر روی مخاطب هدف شده است. 

منبع : brandingforum
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/xHbpaTKm
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه