دوشنبه, ۶ بهمن(۱۱) ۱۳۹۹ / Mon, 25 Jan(1) 2021 /
           
فرصت امروز

اگرچه شیوع ویروس کرونا فعالیت های بزرگ ترین برند تولید انیمیشن را که جدیدا در زمینه تولید فیلم و مستند نیز فعالیت‎هایی را آغاز کرده است، با مشکل مواجه ساخته، با این حال آنها یک فعالیت جانبی را در دستور کار خود قرار داده اند که با طرفداران بسیاری همراه بوده و تشویق دولتمردان آمریکا را نیز به همراه داشته است. آنها در راستای تشویق افراد به استفاده از ماسک های تنفسی، طرح شخصیت های معروف سینمایی و کارتونی را بر روی این ماسک ها قرار داده‎اند و هر فرد می تواند شخصیت مورد علاقه خود را سفارش دهد. علت اهمیت بیشتر این اقدام به این خاطر است که بنا بر آمارهای منتشر شده، کودکان کمترین تمایل را به استفاده از ماسک های تنفسی دارند که این اقدام می تواند آنها را به اقدام مذکور علاقه‎مند کند.

ایده جالب دیزنی ماسک تنفسی

نکته جالب دیگر این است که تمامی سود این اقدام، جهت کمک به مبارزه با ویروس کرونا اختصاص پیدا خواهد کرد. در حال حاضر بیش از یک میلیون دلار از این اقدام به دست آمده است که رقمی قابل توجه محسوب می شود. در این رابطه ادوارد پارک از مدیران ارشد برند دیزنی اعلام کرده است که استفاده از ماسک، بار روانی زیادی را به همراه دارد که این اقدام می تواند به آرامش بیشتر افراد کمک کند. قیمت هر بسته چهار عددی آن نیز 19.99 دلار تعیین شده است و به صورت آنلاین به فروش می رسد. با این حال مشخص نیست که این اقدام حتی پس از پایان ویروس کرونا نیز ادامه خواهد داشت و یا کاملا موقتی محسوب می شود.

منبع : theverge
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/BI4v93Gq
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه