شنبه, 30 فروردين 1399 - 12:00

برند دیسنی در ادامه بازسازی انیمیشن های جذاب و خاطره ‏انگیزی مانند شیرشاه، مولان و علاءالدین به سراغ آخرین گزینه موجود یعنی کارتون زیبای رابین ‏هود رفته است. این کارتون نخستین بار در سال 1973 به نمایش عمومی درآمد. اگرچه مدت زمان بسیار زیادی از زمان تولید انیمیشن موردنظر می گذرد، اما همچنان نسل های تازه با آن ارتباط معناداری پیدا می کنند. همین امر دست‏اندرکاران دیسنی را به سوی بازسازی کارتون محبوب شان کشانده است. برنامه اصلی مدیران دیسنی نمایش نسخه بازسازی شده در پلتفرم دیسنی پلاس است. اگر از علاقه‎مندان به برند دیسنی و پلتفرم های پخش محتوای آنلاین باشید، از استراتژی مدیران این برند برای راه‎‏اندازی سامانه دیسنی پلاس آگاهی دارید. چنین پلتفرمی گام نخست برای رقابت موثر با نت‎فلیکس و یوتیوب از سوی دیسنی محسوب می‎شود.

درست مانند انیمیشن بازسازی شده شیرشاه در مورد رابین ‏هود نیز تم اصلی داستان حفظ خواهد شد. همچنین شخصیت های اصلی نیز با کمترین تغییری در نسخه بازسازی شده حضور خواهند یافت بنابراین دستکاری قابل توجهی در روند داستان و ساختار رابین ‏هود صورت نخواهد گرفت.

دیسنی بازآفرینی کارتون خاطره انگیز رابین‏هود

کارلوس لوپز استرادا به عنوان یک کارگردان حرفه ای و دارای کارنامه ای موجه بازسازی رابین ‏هود را برعهده خواهد داشت. همچنین کاری گرنلود هم نویسندگی فیلمنامه تازه را با اندکی تغییرات کوچک برعهده دارد. نکته مهم در این میان توقف فرآیند بازسازی رابین ‏هود در پی بروز بحران کروناست بنابراین طرفداران این کارتون قدیمی باید مدت زمان بیشتری برای مشاهده آن بر روی پرده نقره ای صبر کنند.

برند دیسنی در طول سال های اخیر در تلاش برای فاصله گرفتن از اکران های عمومی در سینماها و یافتن راهکاری تازه برای نمایش محتوا به مخاطب بوده است. طراحی پلتفرم دیسنی پلاس نیز در همین راستا قابل توجیه خواهد بود. براساس گزارش دیسنی در ماه گذشته، پلتفرم دیسنی پلاس رکورد 50 میلیون کاربر را پشت سر گذاشته است بنابراین در آینده اخبار جذاب و هیجان‎انگیزی از دیسنی خواهیم شنید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید