جمعه, 28 تیر 1398 - 18:49

ایان کالوم، مدیر طراحی سابق جگوار که مدتی قبل از سمت خود استعفا داده بود، شرکت طراحی و مهندسی جدیدی تأسیس کرده است.

به گزارش زومیت، ایان کالوم، مدیر طراحی سابق جگوار تنها چند هفته پس از خروج از بخش طراحی این شرکت، فعالیت جدید کسب وکار خود را آغاز کرد. «Callum» نام این شرکت مستقل طراحی و مهندسی است که محصولات سفارشی برای مشتریان در صنایع مختلف از جمله سبک زندگی و مسافرت می سازد.

تاسیس شرکت جدید طراح سابق جگوار

شرکت جدید در وارویک مستقر است و فاصله چندان زیادی با محلی ندارد که کالوم طراحی برخی مدل های مشهور مانند جگوار XF و I-Pace را در آنجا انجام داد. شرکت جدید کالوم شامل تیمی از ۱۸ متخصص در زمینه صوتی، هنری، مد، خودرو و موتوراسپرت می شود.

ایان کالوم در این زمینه گفت:

همکاری در دنیای مدرن امروز، کاتالیزور ایده های جدید به شمار می رود و این جزوی از شخصیت و گرایش ما است که در آینده هم در داخل تیم و هم در همکاری با سایر شرکت ها به کار می گیریم.

سه بنیان گذار دیگر این شرکت، تأثیر چشمگیری بر چشم انداز خودروسازی بریتانیا داشته اند. دیوید فیربرن، مدیر برنامه شرکت است و تا حدودی در بازسازی مدل نمادین جگوار E-Type نقش داشت که در سال ۲۰۱۴ رونمایی شد. دیوید فیربرن در این زمینه گفت:

شرکت جدید افرادی بسیار باتجربه، ماهر و مشتاق را در کنار یکدیگر جمع می کند که هدف مشترکی دارند؛ فرصت و آزادی برای طراحی و تولید محصولاتی که هیجان ایجاد می کنند.

یکی دیگر از هم بنیانگذاران این شرکت، آدام دان فرانسیسکو مدیر مهندسی است و پیش از این به عنوان مهندس در نوبل (Noble) و استون مارتین کار کرده است. تام برد، مدیر بازرگانی کالوم است که پیش از این در هماهنگ سازی خودروی مفهومی جگوار C-X75 برای حضور در فیلم Spectre جیمز باند انجام وظیفه کرد.

شرکت طراحی ایان کالوم قصد دارد جزییات رسمی از اولین پروژه خود را طی هفته های آینده منتشر کند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


با ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی