پنجشنبه, ۱۱ آذر(۹) ۱۴۰۰ / Thu, 2 Dec(12) 2021 /
           
فرصت امروز

روزهای طلایی برای آمازون

1 سال پیش ( 1399/8/12 )
پدیدآورنده : امیر آل علی   پدیدآورنده : جیکوب کاسترنیکرز  

بهترین عملکرد اقتصادی تاریخ آمازون در 3 ماهه سوم سال جاری رقم خورده است که میزان آن با 6.33 میلیارد دلار سود خالص، سه برابر بیشتر از مشابه سال گذشته است. این آمار در حالی به ثبت رسیده است که در آن میزان فروش در Prime Day، محاسبه نشده و این امر بیانگر موفقیت فوق ‎العاده این شرکت است. درواقع ویروس کرونا بیشترین نفع را برای برند جف بزوس به همراه داشته است.

روزهای طلایی برای آمازون

در این راستا بنا بر اخبار منتشرشده به نظر می ‎رسد که استخدام 100 کارگر فصلی، سیاست جدید مدیران این شرکت بوده و بیانگر آینده‎ نگری آنها برای تعطیلات تابستانی است. تحت این شرایط حتی ممکن است در فهرست سال آینده ارزشمندترین برندهای جهان، آمازون بتواند به سلطه چندین ساله اپل پایان دهد. این امر در حالی است که این شرکت همچنان با انتقادهای جدی مبنی بر جدی نگرفتن پروتکل ‎های بهداشتی کرونا برای کارکنان خود مواجه بوده و این امر می‎ تواند باعث شود که آینده ‎نگری آنها به شکلی متفاوت شکل گیرد. حال باید دید که عملکرد این شرکت تا پایان سال، به چه صورت خواهد بود.

منبع : theverge
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/WRN3iBLD
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه