پنجشنبه, ۱۱ آذر(۹) ۱۴۰۰ / Thu, 2 Dec(12) 2021 /
           
فرصت امروز

موتور جست و جوگر گوگل هوشمندتر خواهد شد

1 سال پیش ( 1399/8/1 )
پدیدآورنده : امیر آل علی   پدیدآورنده : راشل متز  

یکی از مشکلات قدیمی کاربران در رابطه با پیداکردن موسیقی موردنظر آنها این است که اطلاعات آن را به یاد نمی آورند. اگرچه شما با جست و جوی قسمتی از متن آن نیز می ‎توانید به موسیقی مدنظر خود دسترسی پیدا کنید، با این حال مشکل اصلی زمانی به وجود می ‎آید که شما قادر به نوشتن درست متن آن نیز نباشید. این امر خصوصا برای مواردی که به زبان‎ های خارجی هستند، بسیار اتفاق افتاده است.

موتور جست جوگر گوگل هوشمندتر خواهد شد

در این راستا پیدا کردن موسیقی ‎ای بی ‎کلام نیز دشواری‎ های خاص خود را دارد. به همین خاطر نیز گوگل در رویداد Search On اعلام کرده است که از ماه آینده، برای رفع این مشکل به ‎روز رسانی ‎های لازم را بر موتور جست و جوگر خود ایجاد خواهد کرد. برطبق این تغییر می‎ توان با زمزمه کردن موسیقی موردنظر، به آن دسترسی پیدا کرد. درواقع هوش مصنوعی جدید گوگل، قادر به تشخیص ریتم شما و تطبیق دادن آن با موارد منتشرشده از سراسر جهان خواهد بود. بدون شک این موضوع می‎ تواند جذابیت بسیار بالایی را به همراه داشته باشد و به افزایش فاصله گوگل با سایر رقبای خود منجر شود. حال باید دید که این طرح جذاب در عمل تا چه اندازه مطابق ادعاها خواهد بود.

منبع : edition.cnn
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/1VedDqPs
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه