جمعه, ۸ بهمن(۱۱) ۱۴۰۰ / Fri, 28 Jan(1) 2022 /
           
فرصت امروز

ماه های گذشته شایعات بسیار زیادی در مورد آیفون 13 مطرح شده است. نکته جالب اینکه اغلب شایعات موردنظر به طور غیرمستقیم از سوی کارمندان و مدیران ارشد اپل تایید شده است. نکاتی مانند استفاده از باتری و دوربین قوی تر قابل پیش بینی به نظر می رسد. با این حال یکی از عجیب ترین شایعات در مورد نسل جدید گوشی هوشمند برند اپل مربوط به صفحه همیشه روشن است. 

براساس شایعات مطرح شده از سوی منابع مختلف، آیفون 13 دارای صفحه همیشه بیدار، حتی در صورت خاموشی صفحه دستگاه، است. دلیل این امر طراحی فضایی برای نمایش برخی از اطلاعات نظیر ساعت، تاریخ، پیامک های دریافتی و همچنین تماس های مختلف است. اگر این شایعه نیز بدل به واقعیت شود، تا حدود زیادی ویژگی اصلی ساعت اپل به آیفون 13 منتقل می شود. انتظار بسیاری از کاربران برای آیفون 13 مربوط به بهبود کیفیت باتری است. همچنین در کنار برخی از ویژگی های جانبی مانند بهبود کیفیت دوربین بحث از کیفیت صفحه بالاتر نیز مطرح شده است. با این حال کمتر کاربری انتظار مشاهده ویژگی های ساعت اپل بر روی نسخه جدید آیفون را دارد. 

بدون تردید مشخصات مربوط به آیفون 13 هنوز به طور رسمی تایید نشده است. اگر اپل از صفحه همیشه بیدار برای نسخه جدید آیفون استفاده نماید، به احتمال زیاد نوآوری تازه ای در زمینه تولید گوشی های هوشمند را تجربه خواهیم کرد بنابراین باید منتظر واکنش رقبای اپل در زمینه تولید گوشی های هوشمند جدید باشیم. 

منبع : creativebloq
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/EZ1ndE57
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه