شنبه, ۲۲ مرداد(۵) ۱۴۰۱ / Sat, 13 Aug(8) 2022 /
           
فرصت امروز

موفقیت فوق العاده کلاب هاوس باعث شده است تا برندهای مختلف به دنبال طرحی مشابه باشند که در این زمینه توییتر، با قابلیت Spaces، در این زمینه اقداماتی را انجام داده است، با این حال جدیدترین اخبار حاکی از آن است که شبکه تخصصی کسب و کار لینکدین نیز به دنبال ایجاد طرحی بر پایه گفت و گوهای صوتی است. این اقدام به زودی وارد مرحله آزمایشی خواهد شد. این موضوع بدون شک باعث انفجاری در میزان تعامل کاربران این شبکه خواهد شد.

رقابت با کلاب هاوس استراتژی جدید لینکدین

در این رابطه برخی از تحلیلگران نیز عقیده دارند که دلیل موفقیت فوق العاده کلاب هاوس، ایده جدید آن بوده است. به همین خاطر تکرار آن توسط برندهای دیگر ابدا نتیجه بخش نخواهد بود. این افراد دلیل ادعای خود را نیز شبکه تیک تاک می دانند که حتی تلاش های برندهای دیگر نظیر اینستاگرام برای ارائه طرحی مشابه آن، نتیجه لازم را به همراه نداشته است. به همین خاطر این احتمال وجود دارد که چنین طرحی، ابدا نتیجه بخش نباشد. حال باید دید که تیم طراحی لینکدین تا چه حد می توانند نظر مثبت کاربران را به سمت خود جلب نمایند. 

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/HpYDjWPo
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه