شنبه, 01 تیر 1398 - 14:26

در ششمین همایش جایزۀ بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایران که روز دوشنبه 27 خردادماه در محل سالن همایش‌های هتل بزرگ ارم تهران و با حضور فعالان و شرکت‌های بزرگ بخش معدن و صنایع معدنی کشور برگزار گردید، از فولاد مبارکه با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار فولاد، در این همایش، پروژۀ هیدرولیک کردن لوپر شمارۀ 4 نورد گرم فولاد مبارکه یکی از هشت پروژۀ برتر سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران شناخته شد.

جایزۀ بهره‌ وری معادن و صنایع معدنی ایران  فولاد مبارکه

این گزارش حاکی است امیر گودرزی رئیس کنترل پروسس نورد گرم فولاد مبارکه و مسئول این پروژه پس از دریافت لوح تقدیر این همایش در خصوص اهمیت اجرای پروژۀ مذکور گفت: پس از این‌که شرکت طرف قرارداد خارجی از اجرای پروژه به دلیل تحریم‌ها سرباز زد و عملا به تعهدات خود عمل نکرد، اجرای پروژه به دست توانمند کارشناسان فولاد مبارکه در دستور کار قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: این کار بزرگ و حساس با همکاری واحد کنترل پروسس، تعمیرات فینیشینگ، تعمیرگاه مرکزی و واحد تعمیرات ساختمانی مورد مطالعه و بررسی قرار گرفت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن با موفقیت انجام شد.

وی دست‌یابی به دانش فنی این کار بزرگ را از مهم‌ترین دستاوردهای آن دانست و گفت: خوشبختانه با اجرای این پروژه هم‌اکنون لوپر 4 به‌خوبی در اختیار بهره‌بردار قرار گرفته است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


با ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی