شنبه, ۱۳ آذر(۹) ۱۴۰۰ / Sat, 4 Dec(12) 2021 /
           
فرصت امروز

راهکار نیکون برای افزایش کیفیت تصاویر وبکم

1 سال پیش ( 1399/8/21 )
پدیدآورنده : امیر آل علی   پدیدآورنده : کریس هولت  

شیوع جهانی ویروس کرونا باعث شده است تا استفاده از بخش هایی نظیر تماس تصویری، کلاس مجازی و وبینار با رشدی فوق العاده همراه باشد، با این حال در این رابطه یک مشکل بزرگ وجود داشته و کیفیت تصاویر دریافتی، چندان مناسب نیست. علت این امر نیز به خاطر ضعیف بودن وبکم اکثر لپ تاپ‎ های موجود در بازار بوده و اکنون نیکون با عرضه نرم‏ افزاری تخصصی، تلاش کرده است تا به این نیاز، پاسخ دهد.

راهکار نیکون افزایش کیفیت تصاویر وبکم

درواقع دارندگان دوربین ‎های این شرکت، از امروز می‎ توانند با مراجعه به سایت اصلی و دریافت نرم ‎افزار ایجادشده، دوربین خود را به وبکم تبدیل نمایند. این امر باعث خواهد شد تا کیفیت، به مراتب بهتر شود. با این حال این امکان برای مدل ‎های سال 2019 و 2020 امکان‎ پذیر بوده و برای سایر موارد جدید نیز ارائه خواهد شد. این موضوع خود با اعتراض‎ هایی همراه بوده و کاربران دوربین ‎های قدیمی ‎تر، معتقد هستند که این امکان، ابدا مورد عجیبی نبوده و از مدت ‎ها قبل توسط نرم‎ افزارهای جانبی دیگری نیز امکان ‎پذیر بوده است. به همین خاطر عدم توجه به این دسته از مشتریان را نوعی توهین قلمداد کرده ‎اند.

با این حال ذکر این نکته ضروری است که نرم ‎افزار ارائه شده تنها نسخه آزمایشی بوده و احتمالا پس از عرضه نهایی آن، به این موضوع نیز توجه خواهد شد. حال باید دید که این طرح در عمل تا چه اندازه مطابق انتظارات خواهد بود. درواقع این اقدام در حالی کلید خورده که از مدت‎ها قبل، نیکون مشابه آن را به اجرا گذاشته است.

منبع : engadget
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/7kKlSPO0
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه