یکشنبه, 30 تیر 1398 - 19:08

با استعفای هرالد کروگر، الیور زیپسه از ۲۵ مرداد ریاست هیات مدیره بی ام و را برعهده خواهد گرفت.

به گزارش زومیت، الیور زیپسه از ۲۵ مرداد امسال (۱۶ اوت ۲۰۱۹) ریاست هیات مدیره گروه خودروسازی بی ام و را برعهده خواهد داشت. الیور زیپسه ۵۵ ساله، جانشین هرالد کروگر خواهد شد که اوایل ماه جاری به رئیس هیات نظارت اطلاع داد به دنبال تمدید قرارداد خود با این شرکت نیست. کروگر به زودی از مسئولیت رئیس هیات مدیره استعفا خواهد داد و ۲۴ مرداد، هیات مدیره را ترک خواهد کرد.

الیور زیپسه مدیرعامل بی ام و

دکتر نوبرت رایتهوفر، رئیس هیات نظارت بی ام و، در این زمینه گفت:

با اولیور زیپسه، رهبری استراتژیک و تحلیلگری قاطع به اعضای هیات مدیره بی ام و اضافه خواهد شد. او برای گروه بی ام و حرکتی تازه در شکل دادن حمل ونقل آینده ارائه خواهد کرد.

الیور زیپسه از سال ۲۰۱۵ عضو هیات مدیره بوده و هم اکنون مسئول بخش تولید است. در سال ۱۹۹۱، زیپسه کارش را در این شرکت به عنوان کارآموز شروع کرد و از آن زمان، مسئولیت های مدیریتی مختلفی ازجمله مدیرعامل کارخانه آکسفورد و معاون ارشد برنامه ریزی و استراتژی محصول این شرکت را برعهده داشته است.

رایتهوفر ادامه داد:

هیات نظارت به تصمیم هرالد کروگر احترام می گذارد و امروز از سال ها کار موفق او در گروه بی ام و قدردانی می کند. از طرف تمام اعضای شرکت، برای او در آینده آرزوی موفقیت می کنیم و امیدواریم بی ام و همیشه معنای خاصی برای او داشته باشد.

شورای نظارت بی ام و به تازگی درباره وضعیت فعلی این برند در بازار ایالات متحده و تولید در بزرگ ترین کارخانه در شبکه تولید جهانی گروه بی ام و تشکیل جلسه داد. رایتهوفر تأکید کرد:

با توجه به قدرت نوظهور و برندهای قوی و کارکنان متعهد، گروه بی ام و در بخش خودروهای لوکس به جلو می رود و مسیر موفقیت بلندمدت خود را با قدرت ادامه می دهد.

منفرد شاخ، رئیس شورای جهانی کارگران و معاون هیات نظارت بی ام و، در این باره گفت:

همکاری قوی میان شورای کارگران و مدیریت شرکت ها تاریخچه طولانی دارد و یکی از ارکان موفقیت ما است. منتظر ادامه این همکاری و شکل دادن به آینده شرکت هستیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید