عکاسی در فضا اقدام جدید شیائومی - فرصت امروز

شنبه, 24 اسفند 1398 - 12:39

برند چینی شیائومی در جدیدترین اقدام تبلیغاتی خود برای گوشی Mi 10 pro اقدامی بی‎سابقه را انجام داده است. آنها این دستگاه 108 مگاپیکسلی را با یک ماهواره به فضا فرستادند تا قدرت فیلمبرداری و تصویربرداری آن را به رخ همگان بکشند.این کلیپ در چند روز اخیر در صفحه رسمی توییتر این شرکت و کانال یوتیوب منتشر شده است که با واکنش های مثبت بسیاری همراه بوده و جزییات بالای تصاویر همه افراد را متعجب کرده است.

عکاسی در فضا اقدام جدید شیائومی

اگرچه این گوشی در کشور چین عرضه شده است، با این حال به خاطر شیوع رکونا برای عرضه جهانی آن باید دو هفته صبر کنیم. با توجه به این اقدام بی‎سابقه و بسیار جذاب، پیش‎بینی ها حاکی از آن است که میزان استقبال از این محصول بسیار زیاد خواهد بود، با این حال هنوز هم یکسری نگرانی ها نسبت به این سری گوشی ها با لنز چندگانه و قدرت زوم بسیار بالا وجود دارد و برخی از افراد بر این باور هستند که این مسئله می تواند تهدیدی برای حریم شخصی افراد باشد. واقعیت این است که پیشرفت دوربین های تلفن همراه در مسیری قرار دارد که حتی می توان طی دو سال آینده، آنها را رقیبی جدی برای دوربین های عکاسی تخصصی و حرفه ای نظیر DSLR دانست.

نکته دیگری که وجود دارد، نظر جالب برخی از افراد بوده است. درواقع به عقیده برخی از افراد و متخصصین این حوزه، امکان فیلمبرداری از سطح زمین با دوربین گوشی فراهم نبوده و نتیجه کار به این کیفیتی که به نمایش گذاشته شده است، نخواهد بود. به همین خاطر احتمال دارد که در این تبلیغ اغراق نیز شده باشد. درواقع تا زمان عرضه جهانی این محصول و تست نشدن کیفیت دوربین آن، نمی توان به اطمینان دست پیدا کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدبا ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی