جمعه, 05 مهر 1398 - 20:02

گزارش ها حاکی از آن است که بی ام و قصد دارد به زودی ۶ هزار نفر از کارکنان خود را اخراج کند. هدف از این تصمیم، کاهش هزینه های شرکت عنوان شده است.

به گزارش زومیت، بی ام و قصد دارد بین ۵ تا ۶ هزار نفر از کارکنان خود شامل مدیران رده بالا را به منظور کاهش هزینه های شرکت در آلمان اخراج کند. براساس گزارشی که در یکی از روزنامه های آلمانی منتشر شده، مدیر بخش مالی بی ام و، نیکولاس پیتر تا پیش از پایان سال ۲۰۱۹ این تعداد را اعلام خواهد کرد. اخراج این تعداد از کارمند تا سال ۲۰۲۲ به طور کامل انجام خواهد شد.

اخراج کارکنان بی ام و

بنابر برخی گزارش ها، یکی از اعضای هیأت مدیره بی ام و نیز جزو افرادی است که در برنامه جدید از سمت خود برکنار خواهد شد. بی ام و در واکنش به این گزارش ها اعلام کرده که شرکت با این اقدامات قصد دارد تمرکز خود را روی آینده و افزایش بهره وری قرار دهد. بی ام و برای کاهش هزینه های خود تنها به کاهش تعداد کارکنان اکتفا نکرده است؛ اوایل سال جاری میلادی گزارشی منتشر شد که نشان می داد، بی ام و برای کاهش هزینه ها اقدام به توقف تولید تعدادی از مدل های کم فروش خود خواهد کرد.

در میان خودروهایی که تولید آنها متوقف خواهد شد، نام محصولاتی همچون سری ۲ کانورتیبل، سری ۸، نسخه استاندارد سری ۷ و Z4 به چشم می خورد. بی ام و با به پایان رسیدن تولید نسل فعلی این خودروها، دیگر نسل جدید از آنها را معرفی نخواهد کرد. احتمالا کراس اور کوپه X2 نیز بعدا به این فهرست اضافه خواهد شد. بی ام و قبلا هم سابقه توقف تولید محصولات کم فروشی مثل سری ۱ سه در، سری ۳ گرن توریزمو و سری ۲ گرن تورر را دارد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید