سه شنبه, 04 تیر 1398 - 13:57

نمایشگاه بین المللی آگروفود 2019 از 28 تا 31 خرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

سحرخیز با هدف همراهی همیشگی و تجدید دیدار با همراهانش که ارزشمند ترین سرمایه های مجموعه هستند، برقراری ارتباط موثر با مصرف کننده های قدیمی و وفادارش و آشنایی مشتریان با محصولات جدید در این رویداد بزرگ حضور داشت.

محصولات جدید سحرخیز در نمایشگاه آگروفود 2019

زعفران ارگانیگ، عسل زعفرانی و طبیعی، شربت های گیاهی و عرقیجات، محصولات جدید گروه شرکت های سحرخیز، در این نمایشگاه به مرحله رونمایی و تست رسیدند و با استقبال قابل ملاحظه ای جهت توسعه در بازارهای جدید داخلی و هم چنین در بخش صادرات روبه رو شدند.

جهت آگاهی بیشتر از محصولات رونمایی شده، جناب آقای دکتر فرهاد سحرخیز (عضو هیئت مدیره گروه سحرخیز) در ماهنامه اقتصاد سبز، در خصوص گروه محصولات جدید و تنوع محصولی بازار داخلی و خارجی نیز توضیحات تکمیلی را ارائه کردند.

همچنین جناب آقای دکتر فرزاد سحرخیز (عضو هیئت مدیره گروه سحرخیز) در مصاحبه ای که با روزنامه اقتصاد ملی انجام دادند، از جایگاه صادرات زعفران ایران به خارج از کشور و نقش گروه سحرخیز در توسعه برنامه های این حوزه سخن گفتند.

محصولات جدید سحرخیز در نمایشگاه آگروفود 2019

در طی روزهای نمایشگاه، غرفه سحرخیز با افتخار، میزبان مهمان های ویژه ای بود و نشست های موثری با توجه به شعار عیار ایرانی، افتخار جهانی، با تولیدکنندگان خارج از کشور جهت پیشبرد بهتر توسعه و صادرات محصولات تولید شده و توسعه برند زعفران ایرانی در سطح جهانی انجام داد.

استقبال پرشور مصرف کنندگان و حضور قابل توجه تولیدکنندگان در نمایشگاه، از دیگر اتفاقات خوشایند نمایشگاه آگروفود بود.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت سحرخیز به آدرس www.saharkhizonline.com مراجعه کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید