جمعه, ۸ بهمن(۱۱) ۱۴۰۰ / Fri, 28 Jan(1) 2022 /
           
فرصت امروز

مایکروسافت و سامسونگ در طول سال های اخیر همکاری بسیار زیادی برای توسعه ویندوز 10 و سازگاری اش با سیستم عامل اندروید، به ویژه دستگاه های هوشمند سامسونگ، داشته اند. این همکاری بیشتر در زمینه اتصال بهینه میان گوشی های هوشمند سامسونگ و ویندوز 10 صورت گرفته است. تازه ترین دستاورد همکاری نزدیک میان مایکروسافت و سامسونگ در این میان «به اشتراک گذاری سریع» است. بر این اساس به اشتراک گذاری و جا به جایی اطلاعات میان ویندوز و گوشی های اندرویدی به طور قابل ملاحظه ای ساده تر خواهد شد. 

همکاری مایکروسافت و سامسونگ برای به روز رسانی ویندوز 10

نکته جالب در مورد اپ به اشتراک گذاری سریع ارائه نسخه اولیه اش برای محصولات شرکت سامسونگ است. بر این اساس کاربران گوشی و تبلت های سامسونگ با استفاده از این اپ امکان به اشتراک گذاری سریع داده ها میان دستگاه های دارای ویندوز 10 و گوشی های شان را خواهند داشت. 

شباهت میان اپ به اشتراک گذاری سریع در ویندوز 10 به ایر دراپ شرکت اپل در طول روزهای اخیر سر و صدای بسیار زیادی به پا کرده است. اپل در طول سال های اخیر بر روی سرعت بالای انتقال اطلاعات میان مک بوک و دستگاه های هوشمند دیگر تاکید داشته است. اقدام تازه مایکروسافت و سامسونگ به نوعی حذف یکی از مزیت های اصلی اپل در حوزه توسعه سیستم های عامل محسوب می شود. 

بدون تردید تجربه کاربران در زمینه استفاده از نسخه ویندوز و اندروید برای به اشتراک گذاری سریع تاثیر بسیار مهمی بر روی توسعه آن خواهد داشت. مایکروسافت در آینده ای نزدیک به دنبال سازگاری هرچه بهتر میان اندروید و ویندوز 10 است بنابراین اقدامات اخیر در راستای توسعه ارتباط میان ویندوز و اندروید در آینده نیز ادامه خواهد یافت. این امر به معنای احساس خطر اپل در راستای توسعه سیستم عاملش خواهد بود. با این حساب در آینده باید شاهد رقابت بسیار نزدیک تر میان مایکروسافت و اپل باشیم. 

منبع : tomsguide
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/5Gm2lWLm
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه