دوشنبه, 22 مهر 1398 - 07:31

پیشرفت عملیات ساخت مدرسه توسط بانک پاسارگاد در استان خوزستان

بانک پاسارگاد در راستای ایفای رسالت های اجتماعی خود، عملیات ساخت 4 مدرسه در مناطق سیل زده استان خوزستان را آغاز کرده بود که با پیشرفت بسیار خوبی در حال پیگیری است.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، به دنبال وقوع حادثه سیل در برخی از مناطق کشور، بانک پاسارگاد برنامه اساسی خود در سال جاری را مشارکت در ساخت مدرسه در این نواحی و اختصاص بودجه تبلیغاتی بانک به این امر خطیر، اعلام کرد. به دنبال این تصمیم، عملیات ساخت چند مدرسه در استان های گلستان، خوزستان و لرستان آغاز شد که با سرعت قابل قبولی در حال اجرا است.

ساخت مدرسه توسط بانک پاسارگاد در خوزستان

براساس این خبر، بانک پاسارگاد پس از انجام هماهنگی های لازم با سازمان های مرتبط و انجام بررسی های دقیق، عملیات ساخت 4 مدرسه در استان خوزستان، شهرستان شوش (روستاهای ذبیددبات، خشه سلمان سردال، مالک اشتر) و شهرستان الوان را آغاز کرده است که با توجه به پیشرفت بیش از 55درصدی برخی از پروژه ها و سرعت اجرای عملیات ساخت، به زودی آماده بهره برداری خواهند شد.

گفتنی است تشکیل ستاد پشتیبانی پس از وقوع حادثه، اختصاص حداقل یک روز حقوق سرمایه انسانی بانک و اهدای کمک نقدی به مبلغ 10 میلیارد ریال به هم میهنان سیل زده، ارسال لوازم خانگی و ... بخش دیگری از کمک های بانک پاسارگاد به مناطق سیل زده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید