جذب سریع افراد مشهور - فرصت امروز

چهارشنبه, 14 بهمن 1394 - 04:25

توصیه‌هایی کاربردی برای مدیران روابط عمومی (50)

افزایش شهرت همواره به افزایش حوزه فعالیت‌های مدیریت روابط عمومی می‌انجامد که این امر برای شرکت‌ها و کارخانه‌های مشتاق برای همکاری با آنان بسیار پرهزینه خواهد بود. همکاری با افراد سرشناس و مشهور علاوه بر هزینه‌های زیاد خطر‌هایی را نیز به همراه دارد. انجام کارهای بد و غیراخلاقی همچون خیانت، استفاده از مواد مخدر، فعالیت‌های سیاسی و ضد حکومت جامعه و موارد اینچنینی نه تنها وجهه خودشان بلکه وجهه شرکت را نیز لکه‌دار خواهد ساخت.

ایده

Cole&mason نام شرکتی است که به تولید محصولات مختلف آشپزخانه می‌پردازد و شهرت عمده‌اش به علت تولید نوع خاصی از جای نمک و فلفل است که امکان آسیاب کردن همزمان آن را به ارمغان می‌آورد.محصولات این شرکت بسیار مجلل، با ظرافت و آمیخته به هنر هستند و مسئولان شرکت با علم بر این موضوع در تلاش برای حضوری اقتصادی در عرصه تبلیغات برای محصولات خود بودند. تبلیغات مواد‌غذایی در تلویزیون جزو پر‌طرفدارترین شیوه‌های تبلیغاتی محسوب می‌شود، به علت آنکه در این شیوه تهیه تبلیغ مورد نظر آسان و کم‌هزینه‌تر، دارای بینندگان بیشتر و تاثیر به مراتب عمیق‌تری است.

در همین راستا شرکتcole&mason  اقدام به استخدام سرآشپزی سرشناس جهت ترویج محصولات خود کرد و در این زمینه دست به اقدامی هوشمندانه زد و به جای فردی که شهرتش رو به خاموشی باشد سرآشپزی را استخدام کرد که هنوز هم در مسیر پیشرفت و شهرت قرار داشت. آنان حتی در بند قرارداد وی ذکر کردند تا زمانی با وی همکاری خواهند کرد که همچنان سرشناس باشد.

وظیفه سرآشپز جدید استفاده از محصولات شرکت در حین آشپزی، در اختیار قرار دادن حق پخش تصاویر وی به شرکت، حضور در کلیپ‌های تبلیغاتی، شرکت در مسابقات آشپزی و پذیرایی از مهمان‌های شرکت بود.سرآشپز شرکت در حال حاضر جزو سرآمد‌ترین سرآشپز‌های جهان است و تاخیر در استخدام وی بدون شک بسیار پرهزینه می‌شد. در واقع مسیری که وی برای پیشرفتش در کنار شرکت طی کرد به مراتب نتایج بهتر و اعتبار بیشتری برای شرکت به وجود آورد که بدون شک یک ستاره تمام عیار که دیگر جایی برای پیشرفت ندارد نمی‌توانست این تاثیر را بگذارد.

آنچه در عمل باید انجام دهید

- جویای استعداد‌ها باشید؛ فردی را که استخدام می‌کنید بهتر است در مسیر پیشرفت و کسب شهرت باشد.

- تمدید قرارداد مانند جلیقه ضدگلوله از شرکت در برابر رقبا محافظت خواهد کرد؛ افرادی که شهرت بیشتری کسب می‌کنند پیشنهاد‌های بیشتر و بهتری را نیز دریافت خواهند کرد به همین خاطر تمدید قرارداد در زمان مناسب بسیار مهم خواهد بود.

- فقط در مراسم‌هایی شرکت کنید که از قبل برایش برنامه‌ریزی دقیقی داشته‌اید.

- فردی را که با وی مشغول همکاری هستید راضی نگه دارید، حق پخش تصاویر، چاپ کتاب‌ها، تهیه کلیپ‌های تبلیغاتی و به طور کل هرچه را از وی در اختیار دارید کاملا پرداخت کنید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدبا ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی