سه شنبه, ۷ بهمن(۱۱) ۱۳۹۹ / Tue, 26 Jan(1) 2021 /
           
فرصت امروز

فرصت امروز: بر اساس اطلاعات مندرج در سامانه شرکت مدیریت فناوری بورس تهران، شاخص کل در بازار بورس امروز ۴۳۸ واحد رشد داشت که در نهایت این شاخص به رقم ۳۰۷ هزار و ۹۴ واحد رسید.

براساس معاملات امروز بیش از ۲ میلیارد و ۲۲۶ میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش ۱۱ هزار و ۵۳۹ میلیارد ریال داد و ستد شد.

رشد ۴۳۸ واحدی شاخص کل بازار بورس

همچنین شاخص کل (هم وزن) با ۶۸۶ واحد افزایش به ۸۸ هزار و ۴۵۱ واحد و شاخص قیمت (هم وزن) با ۴۵۸ واحد رشد به ۵۹ هزار و ۱۴۳ واحد رسیدند.

شاخص آزاد شناور نیز ۵۷۳ واحد افزایش به رقم ۳۵۸ هزار و ۳۹ واحد رسید، شاخص بازار اول ۱۱ واحد و شاخص بازار دوم ۲ هزار و ۲۷۶ واحد افزایش داشتند.

علاوه بر این در بین تمامی نمادها، گروه مپنا (سهامی عام) (رمپنا) با ۱۲۸ واحد، پتروشیمی پارس (پارس) با ۹۰ واحد، توسعه معادن و فلزات (ومعادن) با ۶۰ واحد، صنایع پتروشیمی خلیج فارس (فارس) با ۶۰ واحد و پتروشیمی مبین (مبین) با ۵۹ واحد بیشترین تأثیر مثبت را بر شاخص کل داشتند.

در مقابل پتروشیمی جم (جم) با ۱۰۵ واحد، ملی صنایع مس ایران (فملی) با ۱۰۰ واحد، پالایش نفت اصفهان (شپنا) با ۵۳ واحد و بانک پارسیان (وپارس) با ۴۴ واحد از جمله گروه‌هایی بودند که افت شاخص بورس را رقم زدند.

برپایه این گزارش، در بین نمادهای امروز نماد بانک ملت، بانک تجارت، سایپا، بانک اقتصاد نوین، ایران خودرو، بانک پارسیان و س. صنایع شیمیایی ایران در گروه نمادهای پربیننده قرار داشتند.

گروه فلزات اساسی در معاملات امروز صدرنشین برترین گروه‌های صنعت شد و در این گروه ۱۵۴ میلیون و ۹۱۹ هزار برگه سهم به ارزش یک هزار و ۴۱۷ میلیارد ریال داد و ستد شد.

شاخص فرابورس نیز بیش از ۱۰ واحد رشد داشت و بر روی کانال سه هزار و ۹۳۲ واحد ثابت ماند.

همچنین در این بازار ۸۷۰ میلیون و ۷۳۴ هزار برگه سهم به ارزش بیش از پنج هزار و ۵۸۸ میلیارد ریال داد و ستد شد.

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/9kWTb72Y
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه